Facebook Google+ Twitter

"W Polsce w ogóle nie było kryzysu"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-17 13:19

Polskie doświadczenia ostatnich 20 lat sprawiły, że Polska poradziła sobie zdecydowanie lepiej ze światową recesją, niż inne kraje - uważa wielu ekonomistów. Profesor Maciej Miszewski z Akademii Ekonomicznej w Katowicach uważa, że w Polsce w ogóle nie było kryzysu.

O tym czego nauczył nas kryzys i jakie są przyszłe trendy w gospodarce rozmawiali uczestnicy konferencji zorganizowanej w Ministerstwie Gospodarki.

W opinii wicepremiera Waldemara Pawlaka, zjawiska kryzysowe na świecie wpłynęły w wielu przypadkach na inne, niż do tej pory postrzeganie roli państwa w gospodarce.

Kryzys ddotknął gospodarki sąsiednie, co pośrednio mogło w jakiś sposób mogło wpływać na sytuację w naszym kraju. W ubiegłym roku nasza gospodarka rozwijała się najszybciej w Europie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ja też się dziwię, jaki kryzys? Przecież godzinami staliśmy, po papier toaletowy, po kaszankę i salceson, a takie "paskudztwo" jak szynka i kiełbasa była na półkach kapitalistów. Żyję ponad pół wieku i zawsze słyszałem, że u nas jest lepiej niż w Etiopii i Mozambiku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.