Facebook Google+ Twitter

W Polsce wszyscy chcą tańczyć?

Czy umiemy tańczyć? Czy chcemy zapisać się na kurs tańca? Jakie tańczące gwiazdy lubimy? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia", już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TV "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Taniec z gwiazdami" czy "You Can Dance" - to programy, które przyciągają miliony telewidzów przed telewizory. Wielu z nas kibicuje swoim ulubionym gwiazdom z pierwszych stron gazet.

Ale jak to jest? Czy mamy czas na taniec w ferworze pracy? Czy w ogóle umiemy tańczyć? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Joanna Pruska-Kruszyńska, prezes Klubu Sportowego Jaszczur, który jest organizatorem otwartych mistrzostw Łodzi w tańcu sportowym. Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć sondę uliczną. Dziś pytaliśmy przechodniów czy lubią tańczyć i jakie taneczne programy oglądają w telewizji.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dziś kolejny debiut. W roli prowadzącej wystąpi Marta Byczkowska.

Wczoraj Asia Łuczak zastanawiała się czy zimna zupa jest zgodna z wymogami Unii Europejskiej. A wy co o tym sądzicie? W przeglądzie była także mowa o Mirosławie Drzewieckim, ministrze sportu ,który skomentował sprawę zatrzymań w PZPN.

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV. A już jutro przed południem zapraszamy do Patio TV na program "O co chodzi? - podsumowanie tygodnia".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.