Facebook Google+ Twitter

W Polsce wypadek busa z kibicami, na Ukrainie katastrofa samolotu

Dziś wczesnym rankiem na terenie Polski doszło do wypadku busa z polskimi kibicami, wracającymi z meczu we Lwowie. Przed południem natomiast rozbił się w czasie burzy na Ukrainie samolot ze spadochroniarzami.

Podczas powrotu polskich kibiców z meczu Euro 2012 we Lwowie, w niedzielę (10 czerwca) wczesnym rankiem około godz. 5.30 w miejscowości Dominikowice (pow. Gorlice), doszło do wypadku busa. Siedem osób zostało rannych. Bus volkswagen transporter, uderzył w betonowy przepust, odbił się od przepustu i zjechał w pole. Samochodem podróżowało ośmioro osób - mieszkańców powiatu nowosądeckiego.

Obrażenia rannych nie są groźne - nie zagrażają życiu - poinformowała w niedzielę media, przedstawicielka z zespołu prasowego małopolskiej policji. Wszyscy ranni, młodzi ludzie w wieku 21-25 lat - trafili oni do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policji, najbardziej możliwą przyczyną wypadku było to, że "kierowca zasnął za kierownicą" – podała gazeta prawna.pl.

Natomiast na Ukrainie, w niedzielę, 10 czerwca przed południem, doszło do katastrofy samolotu dwusilnikowego turbośmigłowego typu Let L-410 Turbolet, w której zginęło 5 osób, a 13 zostało rannych - informuje gazetaprawna.pl. Katastrofa samolotu miała miejsce niedaleko miejscowości Borodianka, położonej na zachód od Kijowa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.