Facebook Google+ Twitter

W Polsce życie trudne, pracy nie ma, socjal marny!

Jeżeli Unia Europejska nie zastopuje tego exodusu uciekinierów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej i będzie humanitarnie przyjmować ich jak leci, to w ciągu kilku lat przynajmniej połowa Afryki i Bliskiego Wschodu, będzie w Europie

Islamiści, niczym Koń Trojański cywilizacji europejskiej / Fot. Grzegorz SadowskiGdzie w Europie jest drugi taki kraj, w którym chce się przyjmować zdrowych, młodych mężczyzn, którzy migrują po zasiłek, a eksmituje na bruk matkę z trojgiem dzieci? Chcemy dawać uciekinierom zasiłki, ale własnym niezawinionym, zadłużonym obywatelom komornicy zabierają dobytek życia?

Uchodźca ma otrzymać 1385 złotych plus 75 zł kieszonkowego, gdy mój znajomy po 38 latach pracy, w tym wiele lat na dyrektorskiej posadzie, z dwoma fakultetami, dostaje z ZUS 1210 zł emerytury. Widać dokładnie, jak państwo traktuje swoich obywateli, gdy potrzeba zwiększenia wydatków na różne dziedziny życia, odpowiedź jest jedna: nie ma pieniędzy. Na uchodźców się jednak znajdą?. Jeżeli rząd myśli, że zechcą oni u nas żyć i pracować, to bardzo się myli.

Mój znajomy podróżował kiedyś po krajach Bliskiego Wschodu i w jego opinii ludzie stamtąd nie są zbyt pracowici, oni mają tylko wyłącznie inklinacje do gadania i handlu. Potwierdzają to ostatnie wyliczenia Szwajcarii: na zasiłkach są emigranci z Erytrei – 91 procent, z Iranu – 84 procent, z Syrii – 87 procent, Sri Lanki – 75 procent, Turcji - 89 procent. A w Szwajcarii dobrze płatnej pracy, nie brakuje.

Zgoda rządu Polski, na przymusowe wcielanie uchodźców do różnych krajów, w tym Polski, jest niedorzecznością. Ciekawe jest też, co zrobimy z uciekinierami z przydziału, którzy - co z góry wiadomo - nie będą chcieli u nas zostać. Wiadomo przecież, że przetrzymywanie ich na siłę w Polsce, zrodzi w nich groźne frustracje i agresje.

Niedawno z okazji 25-lecia polskiej „wolności”, wpierano nam, że Polska to kraj dobrobytu, istna zielona wyspa na mapie Europy. Dzisiaj łatwo zweryfikować tamte hasła po... postawie uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, którzy omijają nasz kraj szerokim łukiem, bo wiedzą, że u nas życie trudne, pracy nie ma, socjal marny, państwo nie dba o swoich obywateli, a bieda aż piszczy.

Na ten exodus uchodźców, trzeba też popatrzeć z innej strony. Najazd na wolne państwa Europy to w języku islamu hijra - zajmowanie terenów wroga bez wojny, kolonizowanie narodów. Mylą się ci, którzy twierdzą, że przecież w Europie jest już tylu islamistów i nic złego się nie działo. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale dla mnie ci islamiści, to uśpieni agenci Islamu (Państwa Islamskiego), którzy niczym ukryci wojownicy Konia Trojańskiego, mają za zadanie wykorzystać słabe strony cywilizacji europejskiej, doprowadzając ją do upadku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

/W Polsce życie trudne, pracy nie ma, socjal marny!/

Sama prawda.
Trzeba zatem zrobić zrzutkę.
Zrzutkę ulotek z powyższym hasłem nad Syrią. Nasze F16 chyba się do tego nadają...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro!
Przecież mamy "fugas chrustas" możemy mieć i "ekschodus" ; z każdej strony wiadomo, o co chodus.
O te ojczyzne, którom eks południowcy chcom zapaskudzić. A my tu przecie tacy piękni krakowiacy i górale czystej krwi i wódy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

no i co z tym "ekschodusem" ktoś "to" skoryguje? czy promujemy byki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

co to takiego ekschodus? czyli wy.. chodu... to po rosyjsku uciekajmy....o ile mnie pamięć nie myli. ;-))))))))))))))))

43 punkty a w zajawce słowo, które nie istnie "Jeżeli Unia Europejska nie zastopuje tego ekschodusu uciekinierów z " co to znaczy "wpierano nam" ?
....itd itp.

Czytaj wiecej: link

Bardzo prosz;ę przykładać się staranniej do artykułów. Niestety . obecnie nie ma już moderacji i nikt nie dokonuje poprawek, zatem tekst jest taki jak go autor napisze i świadczy o nim, li tylko i wyłącznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.