Facebook Google+ Twitter

W poniedziałek premier porozmiawa z internautami ws. ACTA

Już 6 lutego w Warszawie szef rządu podyskutuje ze wszystkimi, którzy zapiszą się na debatę na temat ACTA. Rejestracja na debatę trwała do niedzieli, do godz. 21.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaKancelaria premiera zaprosi do rozmów stu obywateli. Moje Miasto Wrocław informuje, że aby uczestniczyć w tej debacie, należy wypełnić formularz rejestracyjny ze strony www.mac.gov.pl.

Zgłoszenia na debatę przyjmowano do godz. 21.

Pozostali internauci, którym nie uda się zarejestrować, będą mogli obserwować jej przebieg za pośrednictwem Twittera. Będzie możliwość zadawania pytań premierowi. Kancelaria premiera prosi o stosowanie tagu #debataACTA przy pytaniach.

Strona premiera przygotowała już program debaty, podzielony na trzy części. Między innymi są to: Co dalej z ACTA?; Jak powinny wyglądać przepisy dotyczące wolności w internecie?; Następne kroki: jak dalej dyskutować o wolności w internecie?

Źródło: link


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

f
  • f
  • 06.02.2012 12:46

Donald nie chce,aby społeczeństwo uzależniało się od internetu,by nie psuło sobie wzroku oglądając filmy za frik,nie psuło sobie słuchu słuchając muzy,bez opłat.Zrozumcie to wszystko dla Waszego dobra,więcej ruchu na świeżym POwietrzu i więcej zaufania dla PO jest wysoce wskazane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To i tak dobrze, że nie ma opłat za mozliwość brania udziału w tej farsie. Z tego co podają media licząc się organizacje internautów nie wezmą w tym przedstawieniu udziału. Ciekawe dlaczego Boni nie powie wprost że już pozamiatane? Nawet jak nie podpiszemy ratyfikacji a zrobią to inne kraje Unii to i tak nas to obowiązuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolos
  • kolos
  • 06.02.2012 08:50

Rozmowa z ślepym o kolorach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie smutny jest fakt, że rząd ustąpił, lecz że PRZYSTĄPIŁ. Lecz oba te fakty raczej zaliczyłbym do optymistycznych. Uświadomiły ogromnej części społeczeństwa czym tak naprawdę kieruje się władza a z drugiej strony uświadomiły temuż społeczeństwu, że to ono ma prawa a władza ma je wypełniać, że ma mu służyć.
Wciąganie internautów, a właściwie nie wiadomo kogo, w jałowe dyskusje, to nie konsultacje - post factum. Tak jak społecznie przekonsultowano budowę elektrowni atomowych, wydając bez zgody i wiedzy kraju miliony złotych.
Konsultacje można przeprowadzać przed podpisaniem umowy. Należy więc wcześniej wycofać się z ACTA. Później można się konsultować i dopiero wtedy będzie można ją ponownie podpisać. A teraz - Tusk pod stół.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O czym będą gadać skoro dokumentów nie chce udostępnić, nadal nie wiadomo w 100% co tak naprawdę podpisali, a wycofywać się z porozumienia nie ma zamiaru? Premier chyba nie zauważył że ten patent na poprawianie PR się już zużył...

Komentarz został ukrytyrozwiń
john
  • john
  • 05.02.2012 22:45

Pan i Władca wysłucha poddanych.. kpina

Komentarz został ukrytyrozwiń
Franek Dolas
  • Franek Dolas
  • 05.02.2012 21:29

Ludzie nie wierzcie temu zdrajcy, rura mu zmiękła po protestach i chce nam zamydlić oczy jakimiś "zastrzeżeniami przy ewentualnej ratyfikacji". ACTA się podpisuje albo nie! Podpisał i koniec nie ma już żadnych zastrzeżeń ani negocjacji! Tusk jak zwykle kłamie, mało to razy się nabraliście ? Chce tylko wyciszyć wkurwionych ludzi, i na pewno niczego w umowie ACTA nie zmieni! Nie dajcie się już nabrać na nic co ten sprzedawczyk chce wam wcisnąć !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 05.02.2012 20:53

Pewnie wytypują ugrzecznionych i będzie tak jak w Rosji - Tusk będzie odpowiadał tym wytypowanym!

Car wysłuchuje i odpowiada tylko tym wytypowanym, na przygotowane już pytania!.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.