Facebook Google+ Twitter

W poszukiwaniu tematów

Ponieważ z natury nie jestem "latającym" reporterem, większość moich tekstów to felietony, opinie, komentarze i chociaż nie uciekam od spraw problemowych, zaczyna brakować mi tematów.

Krzywa wieża (Ratusz Staromiejski) w Szczecinie / Fot. Wincenty SadowskiNieraz w rozmowie z rodziną i znajomymi, zwracam się do nich z prośbą o podpowiedzenie mi jakichś tematów do opisania. I wtedy w większości okazuje się, że już na te tematy kiedyś pisałem, że niewiele zostało już kwestii, których nie poruszyłem w swoich tekstach.

Napisałem do lokalnych gazet (dzienników) od 2001 r. ok. 30 tekstów. Od 2008 r. zacząłem pisać w lokalnym portalu internetowym, w którym na koncie mam ponad 150 tekstów, a z przyległościami ok. 240, nie wspominając o ponad 90 tekstach w Wiadomościach24.pl. Oczywiście nie wszystkie teksty były najwyższego lotu, ale na pewno uzbierała by się setka takich, za które nie musiałbym się wstydzić.

Dlatego nieraz czuje się tak, jakby opuściła mnie wena twórcza, jakbym nic więcej już nie był w stanie napisać, czuje pustkę w głowie i bezmyślnie gapię się w komputer. Dlatego wpadłem na pomysł, aby odświeżyć niektóre moje stare, ale jeszcze aktualne teksty i przedstawić je szerszemu gronu odbiorców, właśnie w Wiadomosciach24.pl.

Niestety w lokalnym portalu, w którym pisałem, część (według mnie) ciekawych tekstów przeszła niezauważona, nie wzbudziła większego zainteresowania, słowem przeszła bez echa. Dlatego postaram się przynajmniej raz w tygodniu zaproponować redakcji jako "gościa dnia", któryś z moich wcześniej opublikowanych tekstów począwszy od tekstu: "Krzywa wieża atrakcją Szczecina".


Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Panie Tadeuszu, skąd taka uwaga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam! Już więcej nie będę się panu narzucał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.