Facebook Google+ Twitter

W poszukiwaniu tożsamości tancerza

Już za tydzień w Warszawie rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego Ciało/Umysł pod hasłem „życie w tańc/u”. Uczestniczące w nim zespoły poprzez sztukę opowiedzą o poszukiwaniu tożsamości.

Plakat. / Fot. http://www.cialoumysl.pl/index.phpImpreza jako ósma z cyklu będzie zbiorem spektakli najwyższej klasy choreografów. Wystąpią m.in. zespoły Akrama Khana, Stevena Cohena, Linga, Alias, Oona Project, a na scenie pojawią się także Edyta Kozak oraz Maria Stokłosa. Widzowie dowiedzą się, że sztuka to życie na granicy prawdy i sztuczności i jakiej determinacji wymaga bycie artystą.

Festiwal rozpocznie się 22 września i potrwa do 3 października. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, nie tylko miłośnicy tańca, ale także feministki (dzięki występom polskich tancerek) czy romantycy (których uwiedzie zespół 7273, prezentując swoje wzloty i upadki). Organizatorzy dają szansę także młodym choreografom: Keren Levi, Ugo Dehaes, Club Fisk, Busy Rocks, Iraqis Bodies.

Pokazy odbędą się w Centralnym Basenie Artystycznym przy Konopnickiej, Teatrze Wielkim na placu Teatralnym oraz w Teatrze Studio w PKiN. Ceny biletów na przedstawienia w Basenie Artystycznym wahają się od 8 do 30 zł. Karnet na wszystkie 11 spektakli to koszt 210 zł za normalny i 140 zł za ulgowy. Kasa będzie czynna w przeddzień teatru od godziny 14 do 18 oraz od 14 w dniu spektaklu. Za wizytę w Operze Narodowego zapłacimy od 20 do 130 zł, natomiast w Teatrze Studio od 30 do 40 zł.

Więcej informacji:
Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego Ciało/Umysł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.