Facebook Google+ Twitter

W Poznaniu rozpoczynają się targi Budma

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-01-20 08:25

W Międzynarodowych Targach Budownictwa Budma, które rozpoczną się dziś w Poznaniu weźmie udział 1300 wystawców.

Organizatorzy zaplanowali między innymi: pokazy dekarzy, drugie glazurnicze mistrzostwa Polski i warsztaty dla architektów. Wiceprezes targów Tomasz Kobierski powiedział, że na targach stanie wioska domków drewnianych oraz dom wzorcowy, gdzie będzie można podejrzeć zastosowane technologie.

Tomasz Kobierski zapewnił, że każda osoba, która będzie chciała zbudować dom, znajdzie coś interesującego dla siebie. Podkreślił, że w tym roku szczególnie modne będzie budownictwo ekologiczne i energooszczędne.

Wiceprezes Targów zauważył, że na razie nie widać kryzysu ekonomicznego w branży budowlanej, o czym może świadczyć liczba uczestników targów. Dodał jednak, że pewne sygnały o recesji docierają już do niego od partnerów z Niemiec i Włoch.

W tym roku Budma stawia przede wszystkim na budownictwo sportowe i drogowe. Dlatego jako oddzielna ekspozycja będzie działać Centrum Budownictwa Sportowego. Wiadomo, że te dwa sektory będą się rozwijać, dzięki między innymi funduszom unijnym.

Targi potrwają do piątku. Po raz pierwszy będzie im towarzyszyć wystawa maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i fasad.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.