Facebook Google+ Twitter

W Radiu Łódź o pijanych kierowcach...

W porannym programie Radia Łódź można było dziś wysłuchać wywiadu ze mną, Piotrem Andrzejakiem. Wywiad był poświęcony mojej walce z pijanymi kierowcami, którzy są plagą polskich dróg.

Od redakcji:
Piotr Andrzejak / Fot. fot. Paweł GołąbPiotr publikujący na łamach Wiadomości24.pl, niedawno opowiadał reporterom TVN o przyczynach, dla których tropi pijanych kierowców. Powtórzył to, co mówił przed kilkoma dniami dziennikarzom Dziennika Łódzkiego Polska, gdzie ukazał się o nim duży materiał. - Jestem od kilkunastu lat ratownikiem medycznym. Widziałem już zbyt dużo wypadków, spowodowanych przez nietrzeźwych, w których ginęły też osoby młode czy dzieci. Niedawno powiedziałem sobie: dość tego. Wziąłem sobie za punkt honoru ściganie ich i doprowadzania do ukarania. Będę ich gnębić, gnębić i jeszcze raz gnębić - wyjaśnia Andrzejak.
Całość czytaj w artykule pt. Piotr Andrzejak bohaterem programu w TVN


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

+

...Życie choć piękne tak kruche jest,
wystarczy jedna chwila by zgasić je
.............................................................
Życie choć piękne tak kruche jest,
zrozumiał Ten, kto otarł się o śmierć..."

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.12.2008 12:37

Dobitnie popieram temat i osobę. Wielokrotnie osoby pod wpływem alkoholu powodują wypadek i w efekcie najbardziej cierpią na tym niewinne osoby i ich rodziny. Pijany kierowca nie ma za grosz wyobraźni, a po drugie wogóle nie powinien siadać za kierownicą.
Taki osobnik dożywotnio powinien mieć zabrane prawo jazdy, bo skoro raz usiadł za kierownicą po pijamenu to zdarzy mu się to jeszcze raz i jeszcze raz. Duży +

Komentarz został ukrytyrozwiń

popieram ten temat,sama miałam wypadek ,udezyl mnie pijany kierowca , do tego tak pijany ze nie wiedział co się stało .myślał ,ze to ja uderzyłam w jego samochód .
Dobrze ,ze skończyło się tylko na rozbiciu samochodu.Co do ścigania i gnębienia tych ludzi ,hm...to trochę niebezpieczne .+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.