26799 miejsce

W Realu wciąż gorąco. Casillas odmówił przyjęcia opaski kapitana

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2013-01-07 00:47

W niedzielnym spotkaniu Real Madryt podejmował u siebie Real Sociedad. I choć gospodarze wygrali, fani zamiast końcowego wyniku na dłużej zapamiętają zapewne scenę, w której Casillas odmawia przyjęcia opaski kapitańskiej od Cristiano Ronaldo.

Sonda

Jaki los czeka Jose Mourinho?

/ Fot. EPA/Kiko HuescaMecz zakończył się wynikiem 4:3, a dwie bramki zdobył właśnie Portugalczyk, który na boisko wybiegł z opaską kapitańską. Było to pierwsze jego spotkanie o punkty w barwach Realu, w którym przypadła mu rola kapitana. Zwykle drużyną dowodził Iker Casillas, który rozpoczął spotkanie z ławki rezerwowych. Trener Jose Mourinho między słupki ponownie posłał Antonio Adana. Podobna sytuacja miała miejsce w ostatnim meczu z Malagą, przegranym 2:3.

Spotkanie z Realem Sociedad San Sebastian zaczęło się dla Królewskich bardzo dobrze, bo już w drugiej minucie pierwszą bramkę zdobył Karim Benzema. Cztery minuty później Adan jednak zawiódł oczekiwania Mourinho, bo za faul na Carlosie Veli sędzia podyktował rzut karny, a Hiszpan został ukarany czerwoną kartką. Między słupki powędrował więc Iker Casillas, który zmienił Jose Callejona. Mimo owacyjnych braw, które otrzymał wieloletni kapitan drużyny z Madrytu, nie pomogło mu to w obronie strzału Xabiego Prieto, który pewnie wykonał jedenastkę. Wychowanek Sociedad zdobył później jeszcze dwie bramki, kompletując tym samym hat-tricka.