Facebook Google+ Twitter

W ręcę poznańskich policjatów wpadło małżeństwo oszustów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-05-19 18:17

Małżeństwo z województwa dolnośląskiego usłyszało zarzuty podwójnego oszustwa. Korzystając z oferowanych usług hotelowych, spędzali czas w obiektach na terenie kraju, na koszt właścicieli. Łączne straty wynoszą około 2 tysięcy złotych.

http://www.wielkopolska.policja.gov.pl / Fot. screenOboje zostali zatrzymani przez policjantów z Suchego Lasu. Właściciel hotelu mieszczącego się na terenie gminy Suchy Las, powiadomił policjantów o popełnieniu przestępstwa. Z relacji wynikało, że przebywające na terenie obiektu małżeństwo, nie zapłaciło należnego rachunku za noclegi oraz za spożywane posiłki.

Policjanci po przyjęciu zgłoszenia, niezwłocznie udali się pod wskazany adres. Zatrzymali tam mężczyznę, który próbował uciec, a kilka ulic dalej towarzyszącą mu kobietę.

Po przewiezieniu do komisariatu okazało się, że Krzysztof i Beata A. pochodzą z województwa dolnośląskiego. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że owe małżeństwo takiego samego oszustwa dopuściło się na terenie Wrocławia. Tam nie zapłacili 160 złotych za pobyt w hotelu, zaś niezapłacony rachunek w miejscowości pod Poznaniem wynosił 1600 złotych. W recepcji nie okazywali dokumentów twierdząc, że zaginęły. W ten właśnie sposób „usypiali” czujność recepcjonisty i otrzymywali klucze od hotelowych pomieszczeń. Oboje usłyszeli zarzuty podwójnego oszustwa. Postępowanie w sprawie trwa.

Źródło: Wielkopolska Komenda Policji w Poznaniu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.