Facebook Google+ Twitter

W rodzinnym turnieju wygrały dzieci

Wczoraj w Strzebielinie odbył się wiosenny turniej tenisa stołowego. W tym turnieju nie jest ważny wiek. Może wystartować każdy, niezależnie od tego, czy ma roczek, czy też jego wiek składa się już z 3 cyfr.

Rozgrywki toczyły się pełną parą / Fot. Paweł Białk O godzinie 9.00 Wójt gminy Łęczyce- Pani Bożena Chmielewska dokonała uroczystego otwarcia imprezy. Do dyspozycji uczestników było 5 stołów. Na 4 z nich toczyły się mecze, natomiast 5 stół służył do gry rekreacyjnej. Rywalizacja, choć zacięta, toczyła się w przyjaznej atmosferze, z uśmiechem na twarzy. Grające pary miały licznych kibiców, a doping momentami dorównywał poziomem temu, jaki znamy z ligi mistrzów.

Doświadczeni gracze zdradzali młodym adeptom tajniki gry / Fot. Paweł BiałkTurniej tenisa stołowego odbywa się tutaj dwa razy w roku. Z okazji wiosny, a także zimy (tradycyjnie 6 grudnia). Przyjść może każdy, pod warunkiem, że zamierza dobrze się bawić. Obok dzieci mogą rywalizować ich rodzice, bo to turniej rodzinny. Zamiast wysokiego poziomu liczy się przede wszystkim wspaniała atmosfera.

Bo wszyscy gracze to wielka rodzina.... / Fot. Paweł Białk- Szkoda, że nie wygrałem, ale i tak jest fajnie - mówi 11-letni Michał. I ma całkowitą rację gdyż dobrej zabawy było co niemiara
W czterech kategoriach (szkół podstawowych, gimnazjum, pań, otwartej) wystartowało około 35 osób. Kto wygrał? Wszyscy obecni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.