Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27338 miejsce

W Rudzie Śląskiej odbędzie się plener "Orzegowskie fotografie"

Współautorzy: Adam Podgórski

"Orzegowskie fotografie" to fotograficzna impreza plenerowa, adresowana do wszystkich - niezależnie od wieku i umiejętności posługiwania się aparatem fotograficznym. Przewidziane są wystawy poplenerowe.

 / Fot. Marek PodgórskiW sobotę, 8 października 2011 r., Towarzystwo Miłośników Orzęgowa, glówny organizator, zaprasza "pstrykaczy" z całej Rudy Śląskiej, i nie tylko, na fotografowanie tej starej, zabytkowej dzielnicy miasta.

Zbiórka uczestników odbędzie się o godz. 10. na placu przed kościołem św. Michała Archanioła, od strony ulicy W. Czapli.

 / Fot. Marek Podgórski Impreza odbywa się w ramach Rudzkiej Jesieni Kulturalnej, przy wspólpracy Stanisławy Schimery, wielbicielki fotografowania, oraz Agnieszki Płaszczyk, kierowniczki Filii nr 14 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Z regulaminem można zapoznać się na stronach internetowych organizatorów: www.biblioteka.r-sl.pl oraz stasia59.digart.plDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Agnieszka Płaszczyk
  • Agnieszka Płaszczyk
  • 24.09.2011 08:56

WAŻNE SPROSTOWANIE

"ORZEGOWSKIE FOTOGRAFIE" - organizowana wkrótce impreza NIE MA FORMY KONKURSU.
"ORZEGOWSKIE FOTOGRAFIE" - to plener fotograficzny, w trakcie którego uczestnicy wykonają zdjęcia dzielnicy Orzegów. Zadaniem organizatorów będzie zorganizowanie wernisażu i cyklu wystaw poplenerowych.
Więcej informacji na stronach podanych w tekście Pana Podgórskiego oraz na stronie Towarzystwa Miłośników Orzegowa www.tmo.free.ngo.pl.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do udziału w plenerze fotograficznym, pomimo, iż nie jest to konkurs.

Organizatorzy - Agnieszka Płaszczyk i Stanisława Schimera

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.