Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32994 miejsce

W rządzie czytują prasę plotkarską

Jak podaje TVP Info, Kancelaria Premiera podpisała umowę na prenumeratę prasy kobiecej. Donald Tusk i jego pracownicy będą otrzymywać: "Cosmopolitan", "Claudię", "Życie na Gorąco", "Party", "Naj", "Panią", "Vivę" oraz "Urodę".

Życie na Gorąco / Fot. Okładka gazetyWedług Centrum Informacyjne Rządu prasa kolorowa i plotkarska jest niezbędna dla dobrego funkcjonowania administracji rządowej. Magazyny te trafiają od razu do Elżbiety Radziszewskiej, minister ds. równego traktowania. - Musimy monitorować, czym żyją kobiety, by badać przejawy ewentualnej dyskryminacji - mówi TVP Info Radziszewska. - Okazuje się jednak, że wiele z tych gazet nie porusza tych problemów, dlatego z większości z nich rezygnujemy - wyjaśnia po chwili.

Wśród innych tytułów zamawianych przez Kancelarię Premiera znajdują się dwie gazety lokalne - "Życie Warszawy" oraz "POLSKA Dziennik Bałtycki". Gazety te są dostarczane również do biura premiera w Sopocie.
- Sądzę, że służby premiera przeglądają całą prasę regionalną. Jeśli nie ma prenumeraty wydań papierowych, to na pewno robią to w inny sposób - odpowiada Sławomir Rybacki, wiceszef klubu PO, zapytany o tak małą liczbę zamawianych dzienników.

Źródło: TVP Info

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Pudelka to wszyscy czytają. Wszyscy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żadna nowość. Od dawna to wiadomo.
Kobiecą prasę czyta nawet CBA. O i pudelka też =D

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawy dobór babskich tytułów..... :) mam nadzieję, że lektura tych gazet nie ma zbyt dużego wpływu na decyzje podejmowane przez premiera i ministrów.... Aż strach się bać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)
W sam raz na kryzys (by zgłębić umysłowy)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.