Facebook Google+ Twitter

W sieci krążą Wampiry i upiory!

Na kanale MaxFloRecTV można już zobaczyć 4. klip Skorupa z jego 4. solowej płyty. Z tej okazji zadaliśmy mu 4 pytania...

Na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube dostępny jest już 4. klip Skorupa promujący PIĘKNĄ POGODĘ. Sprawdźcie sami! / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRecPremierowy obrazek powstał do singla „Wampiry i upiory” pochodzącego z albumu PIĘKNA POGODA i spektaklu Teatru Muzycznego w Gliwicach o tym samym tytule. Ponieważ to już 4. teledysk promujący 4. solowy album artysty, zadaliśmy mu 4 pytania.

1. Skąd pomysł, by w klipie wystąpił sam producent utworu, DiNO?
– Po pierwsze: DiNO lubi pokazywać się w teledyskach do utworów, których jest współautorem. Wystąpił m.in. w obrazku do wspólnego utworu artystów MaxFlo pt. „SI” oraz w klipie do numeru „Solidarność/Z Bandą” z mojej poprzedniej płyty, ETOSU KOWBOJA. W tym drugim zagrał psychopatyczną postać chłopa ostrzącego siekierkę. Po drugie: postać, w którą wciela się DiNO w nowym teledysku to również psychopata. Znając jego możliwości w odtwarzaniu takiej roli, wiedziałem, że jest odpowiednią osobą do „Wampirów i upiorów”.

2. Ile emocji, czasu i zaangażowania kosztowała Cię ta produkcja?
– Pierwszy dzień zdjęć przebiegł bardzo sprawnie – z mojej strony były to sceny rapowane, a DiNO pokręcił się po ruinach [teatru Victoria w Gliwicach - przyp. red.], prezentując mimikę nieprzyjemnego gościa, powstały dobre ujęcia. Zdjęcia grudniowe [w piwnicy i w okolicach domu samego producenta singla – przyp. red.] wspominam mniej przyjemnie: zatrułem się obiadem w restauracji i ujawniło się to akurat na planie. Musieliśmy przekładać kręcenie, bo nie dałem rady. Finalnie udało się wszystko sprawnie dokończyć.

3. Jak czułeś się w roli prawdziwego aktora? Może korzystałeś z jakichś wskazówek brata, który zajmuje się tym zawodowo?
– Myślę, że moja rola nie jest tu specjalnie skomplikowana, więc nie korzystałem z rad brata. W części zdjęć po prostu rapuję, a w drugiej części jestem ofiarą psychopaty. Starałem się zagrać zrezygnowaną postać znajdującą się w beznadziejnej sytuacji.

4. Czwarta płyta, czwarty obrazek. Ale chyba nie ostatnia płyta i nie ostatni klip ją promujący?
– Jest jeszcze kilka utworów na płycie, które można ciekawie zobrazować. Mam nadzieję, że uda się to zrobić.Za wizualizację „Wampirów i upiorów” odpowiada firma Filminati. Warstwą muzyczną numeru zajął się – stojący m.in. za sukcesem złotej płyty REKONTAKT grupy Pokahontaz – DiNO. Autorem tekstu jest sam Skorup. Singiel znalazł się na 4. solowej płycie tego gliwickiego rapera zatytułowanej PIĘKNA POGODA i wydanej nakładem MaxFloRec. Album zamówić można m.in. w internetowym sklepie MaxFlo na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.