Facebook Google+ Twitter

W Sieradzu samochod ciężarowy wjechał w kamiennicę

W środę rano w okolicach godziny 7.08 samochód ciężarowy marki Mercedes uderzył w kamienicę na skrzyżowaniu ulic Polskiej Organizacji Wojskowej i Sarańskiej.

 / Fot. Zbigniew NastarowiczDo wypadku doszło na jednej z głównych arterii w mieście. Ul. POW to droga krajowa nr 12 z Sieradza do Kalisza. Kierowca prowadzący samochód ciężarowy jechał od strony Kalisz do centrum miasta. Kiedy wjechał na skrzyżowanie, miał czerwone światło. Aby uniknąć tragicznego w skutkach zderzenia z autobusem, wyjeżdżającym z ul. Sarańskiej od strony PKS-u, uderzył w przód autokaru i  / Fot. Zbigniew Nastarowiczodbił w lewo, po czym wjechał w kamienicę. Kierowcy TIRa oraz kierowcy autobusu nic się nie stało. Na szczęście w autokarze nie było pasażerów. Mieszkańcy kamienicy również nie odnieśli obrażeń. Jednej z mieszkanek domu, która zajmowała partej kamienicy pogotowie musiało podać leki uspokajające, gdyż kobieta była w szoku.

 / Fot. Zbigniew NastarowiczDlaczego kierowca wjechał na skrzyżowanie widząc, iż jest czerwone światło? Togo jeszcze nie wiemy, bada to policja. Do wypadku nie musiało dojść, gdyby Sieradz miał obwodnice dla samochodów ciężarowych. Cztery główne arterie przebiegają przez centrum miasta. W ostatnim czasie na ulicy POW doszło już do kilku wypadków. Tamtędy młodzież chodzi do szkoły, ludzie chodzą do pracy, jest dużo różnych firm i instytucji, więc ruch jest duży. Jeżeli nie będzie obwodnicy, to niestety, ale do tego typu wypadków będzie dochodziło coraz częściej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.