Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16928 miejsce

W sobotę 5 kwietnia protest - "Dzień dobry bez TVN"

Jeśli małżeństwo to dla Ciebie związek mężczyzny i kobiety, rodzina to mężczyzna i kobieta, to przyłącz się do ogólnospołecznego protestu przeciwko stacji TVN - można przeczytać na stronie www.stoptvn.blo.pl.

 / Fot. http://www.stoptvn.blo.pl/A wszystko przez „niefortunne” wystąpienie prezydenta RP, który kanwą swojego wywodu uczynił zagrożenie pojęcia rodziny przez lobby homoseksualne. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Kilka dni po przemówieniu głowy państwa nastąpił swoisty efekt domina, opinia publiczna zawrzała gdy okazało się, że para pokazana w „orędziu” złoży pozew przeciwko prezydentowi o naruszenie ich dóbr osobistych.

Nie oglądaj TVN-u


Na tym chyba tle powstała inicjatywa, by w sobotni poranek 5 kwietnia nie oglądać programu „Dzień dobry TVN”. Ma to być kara za rzekome lobbowanie, a raczej promowanie wątku homoseksualnego przez
stację. Każdy, kto choć trochę poczuł się urażony, bądź sprzeciwia się pojęciu związku, czy małżeństwa homoseksualnego na znak protestu ma dzisiaj nie oglądać TVN-owskiej stacji. Autor (lub autorzy pomysłu) piszą m.in. (...)Nie masz nic przeciwko gejom i ich związkom, ALE nie chcesz pozwolić,
by nazywano je małżeństwami i by państwo i prawo traktowało je tak samo jak normalne małżeństwa i rodziny, np. oferując im rodzinne ulgi podatkowe, czy inną pomoc socjalna należną rodzinie. (...)


Na stronie http://www.stoptvn.blo.pl
czytamy m.in. - Ta właśnie stacja sprowadziła do Polski homo-aktywistów, opłaciła im przelot, pobyt, zrealizowała telewizyjne programy z ich udziałem i zorganizowała im tournée po kraju. (...) Ponieważ bożkiem każdej telewizji jest oglądalność, która oznacza kasę z reklam, pokrzyżujmy im szyki i zagroźmy zyskom...

Pod elektronicznym protestem (podawana jest też treść protestacyjnego SMS-a do rozesłania) podpisało się w tej chwili około siedemset osób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Homoseksualiści - zawsze byli jakimś tam procentem populacji ogólnej - od 1% wg szacunków medyków sądowych do ponad 15% wg szacunków ruchu homoseksualistów.Wyjąwszy reżymy totalitarne - komunizm radziecki oraz faszyzm - nie byli nigdy wyrzynani. raczej ich tolerowano. Ewentualnie ograniczano kontakty z dziećmi.Obecnie zajmują w jakimś tam odsetku, pozycje w swiecie kultury, sztuki, nauki. Ale dopiero różowa lewica, postkomuniści, liberałowie ponieśli wątek ich "równouprawnienia" na swoich sztandarach. Panowie i panie! Nie wstyd wam (to nie do homoseksualistów)? Kiedyś "bój to jest nasz ostatni", "śmialo podnieśmy sztandar nasz w górę"a teraz - cienkimi głosami - "Tolerancja, tolerancja"..? Toż to zdrada ideałów i odciąganie od walki klasowej na rzecz bezklasowych uciech cielesnych.
poza tym - wkręcacie w antagonizmy ludzi, co sami z siebie nigdy by nie zdenerwowal;i się na zadną Tolerancję, lub jej brak

Komentarz został ukrytyrozwiń

za rahulem...

"promowanie wątku homoseksualnego" - takie gadanie nieustannie mnie bawi...
Jetem za małżeństwami homoseksualnymi - to może im (homoseksualistom) wiele ułatwić.
Byle nie chcieli adoptować dzieci. - jakkolwiek to brzmi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego odnoszę wrażenie, że jak tak dalej pójdzie to cofniemy się do średniowiecza?

Najpierw krzyki : My chcemy demokracji!

Następnie: Precz z gejami, lesbijkami, murzynami i innymi religiami ....

Albo jesteśmy wolnym narodem albo ubezwłasnowolnionym ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

M461K, odmroziłeś sobie kiedyś uszy na złość rodzicielce?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.04.2008 10:15

Super, jak małe dziecko" na złość mamie odmrożę sobie uszy"

Komentarz został ukrytyrozwiń

LOL. Proszę, minus. Przy czym, nie mam zamiaru nazywać tego odwagą cywilną, bo jest to niewyobrażalne nadużycie tego słowa.
Minus nie za samą śmieszną akcję (dobrze, że nie jestem w domu na weekend, bo nie miałbym telewizora, żeby sobie obejrzeć), ale za artykuł-reklamę, z którego nawet nie potrafię zrozumieć o co chodzi - bo jaki związek ma ten konkretny program tej konkretnej stacji z tym, że jakaś para pozywa prezydenta?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście Piotrze plus, nie mamy jeszcze odwagi cywilnej przyznawać się do tego co robimy i tego co piszemy cztery osoby dały minus ale żadna nie miała odwagi cywilnej podpisać że daje minus, ja się przyznam dałem plusa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Piotrze

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jets to najgłupsza i najbardziej szkodliwa telewizja w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tej kwestii („małżeństw” homoseksualnych) przyznaję, że nie jestem „postępowy”, ale efekt "bojkotu" jest podobny jak gaszenia ogniska benzyną. Podejrzewam dywersję!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.