Facebook Google+ Twitter

W sobotę energetyczny festiwal w Jaworznie

"Nie wyobrażaj sobie najlepszej imprezy, po prostu na niej bądź!" - tym hasłem organizatorzy zapraszają wszystkich na nowe cykliczne wydarzenie w Jaworznie, które ma stać się wizytówką miasta. Mowa o Festiwalu Energii, którego gwiazdą będzie grupa Perfect.

Festiwal Energii - Jaworzno 2008. / Fot. Materiały prasoweImpreza odbędzie się w najbliższą sobotę na terenie OWR Sosina. W tym dniu Jaworzno ma stać się najbardziej energetycznym miastem w kraju. Jednodniowy festiwal rozpocznie się rano o godzinie 10 i skończy się około pół godziny po północy. W części pierwszej odbywać się będą zawody sportowe, m.in. w siatkówce plażowej czy regaty żeglarskie w klasie "Omega". Na scenie od godz. 13 występować będą zespoły szantowe.

Główna część festiwalu rozpocznie się o godzinie 18. Wówczas na scenie "drapać płyty", czyli skreczować
będzie m.in. mistrz Polski. Następnie odbędzie się koncert jaworznickich kapel Terakota oraz Teatr Ognia. O 20.45 rozpoczną się Mistrzostwa Polski Video Zone Jaworzno 2008 (zmagania najlepszych VJ’ów - osób tworzących wizualizacje do muzyki). Około 22 koncert zespołu Perfect, który wcale nie wystąpi tego wieczora jako ostatni. Zaraz po nim swój występ da mistrz Polski Video Zone Jaworzno 2008. Całość ma się zakończyć około pół godziny po północy.

Sosina - to tutaj odbędzie się sobotni Festiwal Energii - Jaworzno 2008. / Fot. www.jaworznianin.pl- Chcemy, aby festiwal stał się imprezą cykliczną i na stałe wpisał w program największym wydarzeń kulturalnych - nie ukrywa Paweł Silbert, prezydent Jaworzna. Być może za kilka lat festiwal będzie ważnym wydarzeniem na muzycznej mapie Polski. Póki co organizatorzy starają się w tym roku zainteresować imprezą mieszkańców Śląska i Małopolski, gdzie trwa kampania reklamowa.

Światło, muzyka, iluminacje, lasery - to słowa klucze, które mają przyciągnąć rzesze ludzi. Jak informują organizatorzy, w finałowym pokazie zostanie zużyta tona materiałów pirotechnicznych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.