Facebook Google+ Twitter

W sobotę marsz "Obudź się, Polsko". Kaczyński: przyjdzie milion osób

W sobotę, 29 września, ulicami Warszawy przejdzie marsz organizowany przez PiS. Hasło przewodnie manifestacji to "Obudź się, Polsko!". Chętnych do wzięcia udziału w przemarszu jest coraz więcej. Prezes PiS liczy na milion uczestników, realnie szacuje się, że przyjdzie ok. 200 tys. ludzi.

Sonda

Wybierasz się na ten marsz?

 / Fot. PAP / Adam WarżawaW sobotę, 29 września, o godz. 12 z pl. Trzech Krzyży ruszy marsz, organizowany przez PiS, Solidarność i TV Trwam pod hasłem Obudź się, Polsko. Marsz, jak mówią organizatorzy, jest wyrazem sprzeciwu wobec nepotyzmu, rosnącej liczby urzędników, katastrofalnemu zadłużeniu, podwyższeniu podatków, umów śmieciowych, obniżaniu poziomu szkolnictwa, ograniczaniu dostępu do usług medycznych oraz podniesieniu wieku emerytalnego - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Marsz Obudź się Polsko przeszedł przez Warszawę

"Dlaczego będziemy na marszu? To wina premiera Donalda Tuska. Rząd nie chce rozmawiać w tak ważnych sprawach dla pracowników jak podwyższenie wieku emerytalnego, umowy śmieciowe (...). Trzeba wykorzystać każdą okazję, aby wykrzyczeć rządowi, że nie prowadzi dialogu społecznego, tylko informuje
o swoich poczynaniach" - cytuje wypowiedź Piotra Dudy, szefa NSZZ "Solidarność", wprost.pl

Kaczyński podczas marszu: Przebrała się miarka!

Odrębnym zagadnieniem jest obrona TV Trwam i wolności słowa w mediach.
Na ten temat wypowiadał się Jarosław Kaczyński we wtorek w TVP1, gdzie podkreślił, że "jest głęboko przekonany, że wolność mediów, pluralizm mediów i równowaga w mediach to jest podstawa demokracji". Zapytany o to, ilu uczestników spodziewa się w sobotę, odpowiedział z pewnością w głosie:
"milion". Kilka dni temu mówiło się, że do stolicy miało przybyć ok. 100 tys. uczestników. Aktualnie szacowana liczba to ok. 200 tys.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (99):

Sortuj komentarze:

ad Rem
 • ad Rem
 • 30.09.2012 21:21

Panie prezesie ...a miał być milion ? I co ? 100 tysięcy " góra " zwiezionych z całej Polski ,frekwencja nie dopisała . Znowu strzał w stopę . Bez Rydzyka i zwiezionych wiernych ....cieniutko , cieniutko!

Komentarz został ukrytyrozwiń
@anty kaz
 • @anty kaz
 • 30.09.2012 19:26

Krzysiek Grabski to znany Kibol Legii Warszawy I Wisły Kraków. Jeździ na tzw ' ustawki" dane ze stron internetowych świetna lektura. To drań winien odpowiadać przed prawem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibol
 • kibol
 • 30.09.2012 16:24

Krzysiek Grabski to znany Kibol Legii Warszawy I Wisły Kraków. Jeździ na tzw ' ustawki" dane ze stron internetowych świetna lektura.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Krzysiek Grabski

"Obudź się rozumie" !!!
Gdybym miał taki zamiar (usuwanie pańskich komentarzy) to bezzwłocznie bym tak uczynił...
Wykonałem w pańskim kierunku gest dydaktyczny...:)
Czy trzeba pisać większymi literami?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mam takiej mocy, żeby Pana Grabskiego skądkolwiek usuwać.
I nie mam na to ochoty.
Natomiast wpisy z udziałem niechęci wyrażanej "wycieczkami" do nazwisk i rodziców jak najbardziej zasługują na usunięcie.
Osoba wpisy te czyniąca sama siebie dyskwalifikuje.

@ Inka

Pani/a/ wpis nie zasługuje na komentarz...:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Krzysiek Grabski

Twoje wpisy adresowane do mnie zasługują na usunięcie z powodów, które powinny być oczywiste dla użytkowników W24.
Nie urażaj, nie obrażaj, trzymaj fason. ĆWOKU...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Kaczyński: przyjdzie milion osób"

Znów się "machnął"...

Komentarz został ukrytyrozwiń
lukas
 • lukas
 • 30.09.2012 09:44

Krzysiek Grabski zachęcam Cie do przeczytania komentarzy z tej strony:Aktywny PJN, czyli "małe" może naprawdę wiele"
link
Zachecam do przeczytania wszystkich a w szczególności tego: Polski wyborca Wczoraj 14:25
Ocena: Ocena pozytywna 0 Ocena negatywna 0

Magda Wieczorek , nie zarzucaj mi anonimowość a tym bardziej , że jestem trollem .To nie jest uczciwe , z Pani strony, tak pisać do drugiej osoby.Przecież nie obrażam , nie przeklinam a wypowiadam się w swoim imieniu.Wiem jak wygląda w rzeczywistości ta masa ludzka , która wszystkich obraża , poniża , bo nie są z nimi tj . nie są za tymi ideami , które im wmawiają zawodowi politycy , zawodowi kapłani –po prostu wrogowie nas Polaków i tej Rzeczpospolitej Polskiej .Nie jestem kamikadze by dać się zlinczować .Wpierw na forum a później w realu np. mieć spalony samochód czy dom .O!!!nie! Tych oszołomów należy się bać gdyż są niebezpieczni dla mnie i dla mej ojczyzny Rzeczpospolitej Polskiej.
Proszę sobie zobaczyć tych zawodowych polityków , zawodowych kapłanów , którzy podburzaj na nas Polaków.
Ekipa Polsat News zaatakowana przez fanatyka Radia Maryja (10.07.2011)
http://www.youtube.com/watch?v=dAPScp5suSo
Ci fanatycy spod znaku:Jarosława Kaczyńskiego , Tadeusza Rydzyka sa tak zmanipulowani , są takimi f antykami ,że nie jest dla nich obca przemoc.Na , którym filmie jest Pani, Magdo Wieczorek wraz z tymi fanatykami?Przecież uczestniczyłaś w tych "patriotycznych" ale tylko według was uroczystościach.Prawda?!
-=--Jeszcze jedno .Ma Pani w zwyczaju usuwać krytyczne wobec Pani komentarze.Czy i ten znowu Pani USUNIE?Jeśli nie Pani TO KTOŚ Z Pani POGLĄDAMI TO ZROBI , oczywiście anonimowo ,bo to jest właśnie troll

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paweł
 • Paweł
 • 29.09.2012 23:22

Czcze gadanie w stylu PIS-u,bez konkretnych argumentów.Fakty mówią same za siebie.Garstka naiwnych fanatyków nic nie zdziała.Jeżeli PIS doszedł by do władzy (do czego na szczęście nie dojdzie) Polskę doprowadził by do takiego stanu,do jakiego doprowadził szpitale,dając łaskawie 30% podwyżki za swojego panowania.Naiwniacy łudzą się że Jarek im nasypie manny z nieba.Żeby dać,trzeba mieć.Tusk przynajmniej nie owija w bawełnę,przedstawia prawdziwe fakty.Ze strony Kaczyńskiego jest to tylko desperacka walka o władzę,której nigdy nie zdobędzie!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
 • -
 • 29.09.2012 22:24

Paweł gdzie ci będzie tak dobrze jak u tuska ? Niestety koniec donka i twój jest już bliski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.