Facebook Google+ Twitter

W sobotę młodzi piłkarze obejrzą gwiazdy Realu w akcji

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-11-18 14:28

Drużyny dziewcząt z woj. lubuskiego oraz chłopców z woj. małopolskiego zwyciężyły w Wielkim Finale IX Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej w kategorii U-10.

Zwycięzcy z lubuskiego / Fot. OrganizatorW nagrodę za zwycięstwo w rozgrywkach, w których w całej Polsce wzięło udział ponad 26 tysięcy zawodników, wyjadą do Madrytu, aby podczas pełnego atrakcji weekendu na własne oczy zobaczyć drużynę „Królewskich” oraz spotkać się ze swoimi hiszpańskimi rówieśnikami z piłkarskiej szkółki Realu Madryt.

Każdy młody piłkarz marzy o tym, aby kiedyś zagrać na Santiago Bernabeu. Dla grupy dziewcząt i chłopców, zdobywców Pucharu Tymbarku, dodatkową motywacją do realizacji swoich marzeń będzie wizyta na legendarnym stadionie drużyny z Madrytu. W meczu „Królewskich” przeciwko drużynie Racingu Santander, zobaczą w akcji największe gwiazdy światowego futbolu z Cristiano Ronaldo, Raulem, Kaką czy Casillasem na czele. Organizatorzy planują również spotkanie z polskim zawodnikiem Realu, bramkarzem Jerzym Dudkiem - zdobywcą Pucharu Ligi Mistrzów. Na młode piłkarki i piłkarzy czeka także wiele innych atrakcji stolicy Hiszpanii.

Chłopcy nie mogą się już doczekać wyjazdu, dla większości z nich będzie to pierwsza wizyta na tak dużym stadionie. Od momentu zwycięstwa w Wielkim Finale moi zawodnicy czytają wszystkie informacje dotyczące drużyny z Madrytu, doskonale znają skład i wyniki. Bardzo wierzymy w zwycięstwo Królewskich - powiedział Jacek Ruchała, trener chłopców z Małopolski. Trener dodał, że jego podopieczni emocjonują się również konfrontacją ze swoimi hiszpańskimi rówieśnikami. Ciężko trenujemy przez cały rok, jestem więc pewien, że dobrze wypadniemy w meczu z zawodnikami z piłkarskiej szkółki Realu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.