Facebook Google+ Twitter

W Sosnowcu zaginęła 6-miesięczna Magdalena. Trwają poszukiwania

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-31 16:26

Wszystkie osoby, które przebywały około godz. 18 na ul. Legionów, widziały osobę z podobnym dzieckiem, lub mogą posiadać informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z sosnowieckimi policjantami – tel. 32 296 12 55, lub z 997.

 / Fot. rodzinna fotografiaPolicjanci wyjaśniają sprawę zaginięcia małego dziecka. Do zdarzenia doszło we wtorek 24 stycznia około 18 w Sosnowcu. Z relacji młodej kobiety wynikało, że idąc ulicą Legionów, została napadnięta, a gdy odzyskała przytomność, stwierdziła, że z wózka zniknęła jej 6-miesięczna córka. Cały czas trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu i samorząd sosnowiecki wyznaczyli w sumie 10 tys. złotych nagrody dla osoby, która przekaże informacje, przyczyniające się do odnalezienia dziecka.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powołał do prowadzenia tej sprawy grupę składającą się z policjantów Wydziału Kryminalnego KWP i dotychczas zajmujących się poszukiwaniami śledczych z Sosnowca. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

We wtorek 24 stycznia tuż po 18 dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił dyżurnego sosnowieckiej komendy policji o młodej kobiecie, która na ul. Legionów straciła przytomność. Z relacji 22-letniej sosnowiczanki wynikało, że najprawdopodobniej została napadnięta, a gdy się ocknęła, stwierdziła zniknięcie z wózka jej 6-miesięcznej córki Magdaleny. Natychmiast na miejsce skierowano wszystkie dostępne siły. Oprócz sosnowieckich policjantów, do zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań włączyli się zabezpieczający imprezę sportową mundurowi z katowickiego Oddziału Prewencji. Przeczesano rozległy teren wokół miejsca zdarzenia, pobliski park oraz blokowiska. Przesłuchani zostali rodzice dziecka. Poszukujemy również świadków zdarzenia.

Rysopis dziecka:
wzrost ok. 60-70 cm, oczy kol. ciemnozielonego (oliwkowe), widoczna wyrzynający się ząb - dolna jedynka, włosy bardzo krótkie – niemowlęce – kol. ciemnobrązowego wytarte z tyłu głowy.

Dziecko ubrane było w:
różową czapkę z białym trójkątem z przodu, dwuczęściowy pluszowy komplet kol. beżowego zapinany na zamek, spodnie w tym samym kolorze, białe rękawiczki. Wraz z dzieckiem zniknął kocyk kol. różowego w różnokolorowe misie.

Wszystkie osoby, które przebywały około 18 na ul. Legionów, widziały osobę z podobnym dzieckiem lub mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z sosnowieckimi policjantami – tel. 32 296 12 55, lub z najbliższą jednostką policji – tel. 997. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu i samorząd sosnowiecki wyznaczyli w sumie 10 tys. złotych nagrody dla osoby, która przekaże informacje przyczyniające się do odnalezienia dziecka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.