Facebook Google+ Twitter

W spocie Platformy grają aktorzy z reklamówek PiS-u

Już jutro Platforma Obywatelska ma odpalić "bombę" - swój nowy spot wyborczy. Jak donosi portal gazeta.pl, zagrają w nim aktorzy zaangażowani wcześniej do ról "oligarchów" i skorumpowanych polityków w spocie PiS-u.

Kadr spotu wyborczego PiS / Fot. Screen ze strony www.pis.org.plSpot, którego treść utrzymywana była dotychczas w najgłębszej tajemnicy, ma wyglądać następująco: do domu biznesmena ("Mordo ty moja") wpada ABW. Przedsiębiorca łapie za komórkę, na wyświetlaczu pojawia się napis LESZEK. Po chwili LESZEK dzwoni do oficera ABW. Ten przeprasza biznesmena, wychodzi.

Pojawia się napis: "Każdy będzie równy wobec prawa. By żyło się lepiej. Wszystkim."

Najnowszy spot PO ma być przeróbką spotu Prawa i Sprawiedliwości pod tytułem "Niedawno temu w Polsce". Padały tam słynne już cytaty: "Wiem k..., że nie biorą" oraz "Mordo ty moja".
Według nieoficjalnych "przecieków" ze sztabu Platformy, aktorzy wcześniej występujący dla PiS-u, teraz wezmą udział w spocie PO - donosi portal gazeta.pl. Reklama ma nawiązywać w aluzyjny sposób do sprawy Janusza Kaczmarka i znajomości Ryszarda Krauzego z prezydentem Lechem Kaczyńskim - czytamy w serwisie.

Przed wypuszczeniem zapowiadanej "bomby" reklamowej w górę, politycy Platformy konsekwentnie milczą na temat szczegółów spotu. Potwierdzają jednak, że "jakaś" reklamówka będzie zaprezentowana we wtorek na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej. - Pokażemy w nim prawdę o PiS - reklamują swój spot.

Dziennikarze Gazety.pl zapytali o wymowę spotu posła Jakuba Rutnickiego, odpowiadającego w sztabie PO za kampanię wyborczą. Ten, na każde pytanie o spot miał odpowiadać im: "Pomidor".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

nawet najlepszy spot parodiujący spot PiS będzie tylko wtórny, widać, że PiS jest w ataku a PO nie ma pomysłów. Przydałoby się troche merytorycznej dyskusji, ale w trakcie kampanii to pewnie najgorszy pomysł...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Spoty spotami a ja chciałbym usłyszeć coś więcej niż wzajemne wytykanie sobie błędów. Nie jestem fanem PiS-u ale dziękuję obecnym (byłym???) władzom, że przypomniały nam o czymś co powinno być ważne dla każdego obywatela tego kraju, czyli o Polskiej Racji Stanu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moze wreszcie sztab PO zrobi coś sensownego. Chociaz trochę na to późno, bo PiS ma już następny spot, o wiele lepszy od pierwszego.
Problem platformy zostaje - jej kampania jest "o krok za" , to PiS narzuca tempo i tematy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.