Facebook Google+ Twitter

W środę marsz PiS przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego

PiS organizuje w Warszawie manifestację przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego i wprowadzeniu paktu fiskalnego. Będą utrudnienia w ruchu.

 / Fot. Kolanin/CC 3.0Demonstracja zacznie się w środę, 14 marca o godz. 18 na pl. Trzech Krzyży w Warszawie. Stamtąd uczestnicy przemaszerują pod Kancelarię Premiera, która mieści się przy Al. Ujazdowskich.

Manifestacja pod hasłem "Brońmy swoich praw!" dotyczy podwyższeniu wieku emerytalnego i wprowadzeniu paktu fiskalnego dla ratowania strefy euro. PiS chce, aby kobiety po 60. roku życia oraz mężczyźni po 65. sami decydowali o tym, czy chcą dalej pracować, czy nie.

- Będzie oczywiście Jarosław Kaczyński. Mazowiecka Solidarność zaapelowała do swoich członków o udział w demonstracji. Obecność potwierdzili posłowie Prawa i Sprawiedliwości, powiedział Wiadomościom24.pl Maciej Wąsik, szef klubu radnych PiS Rady Miasta st. Warszawy.

ZTM zapowiedział zmiany w organizacji ruchu autobusów od godz. 17.30 do 20.00. Szczegóły na stronie ZTM. Z niej możemy się także dowiedzieć, że planowana liczba uczestników demonstracji to 15 tys. osób.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

-ono-
  • -ono-
  • 15.03.2012 08:43

i spełniło się. Maszerowała 60/70 letnia młodzież o znajomych twarzach z pod krzyża. Panie i panowie z PIS-u, wstyd, obciach i żenada.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 14.03.2012 15:40

To tylko przykrywka na problemy w PiS-ie ! Kaczyński nic nie potrafi robić tylko doszedł do perfekcji w marszach - - innych alternatywnych rozwiązań nie podaje . Wszystkie jego przystawki [ Rydzyk Sakiewicz Solidarność ] zwożą ludzi aby zadymiać . Nie zapadła żadna ostateczna decyzja odnośnie emerytur ale Jarek wiecować lubi . Będą okrzyki JAREK POLSKĘ ZBAW , pochodnie on to uwielbia .

Komentarz został ukrytyrozwiń
sprzeciw21
  • sprzeciw21
  • 14.03.2012 15:12

Polecam marcowy Serwis21 Warszawski http://serwis21-warszawski.blogspot.com, a w nim "Wiek emerytalny, sto lat mało, dwieście" czyli wywiad z ekonomistą drem Danielem Alain Koroną - pokazuje bezsens propozycji wydłużenia wieku emerytalnego do 67 lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jaku
  • jaku
  • 14.03.2012 13:12

Wyjeżdżam do Niemiec, żegnajcie. Wrócę jak Tusk zrobi z Polski szczęśliwy i dostatnie kraj.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mareckipl08
  • Mareckipl08
  • 14.03.2012 11:35

Na spacery czy nie na spacery dziś idą z tą demonstracją A co ma robić PIS? wybraliście PO i teraz będziecie zapierniczać do śmierci hahahahaha:):)Dziady!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
boro
  • boro
  • 14.03.2012 10:51

Trochę racji i może z tym wiekiem 67 lat jest. Ale nie o tym ,w tym czasie pracuje sejm ! Chyba że będzie przerwa ! Gdzie ci ludzie powinni się znajdować ? W pracy tzn.w sejmie ! Co na to pani marszałek ? Bo ja się nie godzę na płacenie im pensji gdzie nie pracują ! Może będą mieli zwolnienia lekarskie ?Niech media to opiszą zobaczymy jaki będzie larum !Wiecować to niech to robią w dzień wolny od pracy jak taką mają potrzebę !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub Wolski
  • Jakub Wolski
  • 14.03.2012 10:03

Popieram Prezesa Kaczyńskiego ,praca do 67 lat to zupełnie chory pomysł; bardzo chorego psychicznie premiera Tuska. Ludzie muszą mieć "Wybór"- a projekt PiS to proponuje . Wspaniały pomysł i godny realizacji - czekamy na szczegóły Panie Prezesie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 14.03.2012 08:10

do fajtlapy.rozumiem ze nie pracujac a demonstrujac da sie wytrzymac do osiemdziesiatki.kto ma ale na was pracowac nieroby i darmozjady kaczynskiemu sie nie ma co dziwic.bardzo ciezko choruje na niewyleczalna chorobe-lenistwo

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono-
  • -ono-
  • 14.03.2012 08:02

tylko na spacery ich stać ! a, dzisiejszych 60/70 taż na ten spacer zaprosili do robienia tłumu ? Zobaczymy kto tam będzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
  • erk
  • 14.03.2012 07:50

naprawdę ta demonstracja powinna odbywać się pod hasłem:"nie lubię Tuska"ewentualnie":wszyscy kochamy Kaczyńskiego".