Facebook Google+ Twitter

W środę ostatnia debata. O co Ty chciał(a)byś zapytać kandydatów?

W środę o godz. 20 czeka nas jeszcze jedna debata kandydatów na prezydenta. O co dziennikarze powinni zapytać kandydatów, by spotkanie znów nie było tak nudne, byśmy czegoś się wreszcie dowiedzieli? By chociaż pytania wzbudziły większe zainteresowanie.

Dziennikarki zadające pytania: Joanna Lichocka (L) z telewizji publicznej, Monika Olejnik (P) z TVN i Magdalena Sakowska (C) reprezentująca Polsat News podczas debaty telewizyjnej kandydatów na prezydenta RP. / Fot. PAP/Jacek TurczykCzy przez to, że obaj kandydaci nie mają charyzmy, czy dlatego, że treść pytań była efektem wielodniowych ustaleń i kompromisów, niedzielna debata nie należała do przełomowych. O czym chcielibyście od nich usłyszeć w środę? Postawmy pytania, na które odpowiedzi mogą sprawić, że w większym stopniu poznamy poglądy kandydatów.

Proszę o wpisywanie pytań w komentarzach lub przesłanie mailem na adres: t.kowalski@wiadomosci24.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

Jolu zapewne nic nie odpowie. Do błędu z pewnością się nie przyzna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pytanie do Bronisława Komorowskiego: Co odpowie Pan nauczycielom na zarzuty: http://wybory.wp.pl/kat,1025967,title,Nauczyciele-Komorowski-w-debacie-powiedzial-nieprawde,wid,12421286,wiadomosc.html?ticaid=1a6f6 "...oświadczamy, że marszałek Bronisław Komorowski podał nieprawdziwe informacje" - SKOiW NSZZ "S", 28 czerwca 2010 - http://oswiata.solidarnosc.prv.pl/
"...procent składany od podwyżek średniego wynagrodzenia nauczycieli - 10% w 2008 r., dwa razy po 5% w 2009 r. i 7% w 2010 r. - wynosi właśnie 30%" - http://wybory.wp.pl/kat,1025967,title,Nauczyciele-Komorowski-w-debacie-powiedzial-nieprawde,wid,12421286,wiadomosc.html?ticaid=1a6f6

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedy w Poslce zrobiony zostanie krok w strone społeczeństwa obywatelskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.06.2010 12:07

jedno pytanko, jakim obcym językiem biegle posługuje się kandydat . Co widać i słychać ani Komorowski ani Kaczyński angielskiego niet;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z maila:
Czy Pan Jaroslaw Kaczynski jezeli zostanie Prezydentem przyjaby pania premier Islandii wraz ze swoja partnerka w Palacu Prezydenckim. Czy jest w stanie rozmawiac z politykami o orientacji seksulalnej innej niz taka jaka uznaje kosciol katolicki (heteroseksualna)
To samo pytanie do Pana Komorowskiego ;-) Pozdrawiam, Tomek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mam pytań debata to tylko reklama mam swojego kandydata i żadna debata tego nie zmieni to cyrk medialny który nic nie wnosi konkretnego do wyborów a wszystkie pytania są zbyteczne bo i tak nikt poważnie ich nie potraktuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje pytania dotyczą kwestii poruszonych przez Adama,więc nie będę ich powtarzać. Mam natomiast jeszcze pytanie: Jakie są konkretne plany działania w sprawie IPN? Nowa ustawa bardzo ogranicza swobodę działania tej instytucji i jeszcze bardziej uzależnia ją od ekipy rządzącej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z maila:
Czy jesli zostanie Pan prezydentem - Czy minister Klich zostanie odwołany z funkcji ministra MON jeśli zostanie skazany przez sąd za nieprawidłowości w zakupie samolotów Embraer? Dlaczego bez przetargu zostały wybrane maszyny o zbyt małym zasięgu jak na samoloty VIP?

Tomasz Prędkiewicz

Komentarz został ukrytyrozwiń

!. Czy myślał pan o zalegalizowaniu prostytucji? Tym sposobem budżet by się sporo zwiększył i nie trzeba by dziur łatać przerzucając środki. Korzyść by była obopólna. Panie świadczące usługi zapracowałyby na swoją emeryturę- tak jak inni. Nie można udawać, ze taka działalność nie istnieje, bo widać te zapracowane panie w biały dzień ,w samym centrum stolicy - w miejscach publicznych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

1. Co myśli pan o uzależnieniu polityki od mediów?
2. Jakie są najważniejsze długoterminowe cele polskiej polityki?
3. Jaka jest granica integracji z Unią Europejską? Czy jest w ogóle?
4. Czy poparł pan udział Polski w wojnie w Iraku/ Afganistanie?
5. Jaki będzie najważniejszy cel pańskiej prezydentury?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.