Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3656 miejsce

W Stanach Zjednoczonych papier toaletowy leży na ulicach

Mieszkańcy i odwiedzający Littleton w stanie Kolorado przeżywają chwile konsternacji. Ulice miasta począł okrywać... papier toaletowy.

Mieszkańcy i odwiedzający Littleton w stanie Kolorado, przeżywają chwile konsternacji. Ulice miasta począł okrywać... papier toaletowy.

kadr z filmu YT 'Denver7 news' / Fot. screenshot by Pawel JankowskiW Denver Post napisano nawet, że "Littleton wygląda jak ground zero po Halloween". Jednakowoż kilometrami misternie wijące się serpentyny nie były popisem żartownisiów, nie stanowiły przejawu szaleństwa artysty, ni aktu wandalizmu. Wszystko to dziełem... lokalnych drogowców.

W Littleton wykorzystano papier toaletowy przy zasklepieniu wzdłużnych pęknięć asfaltu na ponad 120 ulicach. Na świeżo naprawianych miejscach kładziono jedno z najprzydatniejszych osiągnięć cywilizacji. W czasie kiedy masa zalewowa stygnie i zasycha, papier toaletowy pełni rolę podobną do swego pierwotnego przeznaczenia. Chroni obuwie pieszych oraz opony samochodowe i rowerowe przed zabrudzeniem czy przyklejeniem.

Według oficjalnych zapewnień władz miasta, użyty papier ulegnie biodegradacji w ciągu kilku dni i nie będzie jakichkolwiek kłopotów z zaśmieceniem ulic. Dodatkowo za użytą metodą przemawia fakt, iż jest niezbyt kosztowna. Zaś głosy tych, którzy wskazują na zakłócenie miejskiej estetyki, można mieć w d... Znaczy się, w drodze.


źródła: Denver Post
Toronto Sun

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

...jaka błyskotliwa puenta ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.