Facebook Google+ Twitter

W Stowarzyszeniu DOM WSZYSTKICH POLSKA

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-20 19:19

W Stowarzyszeniu DOM WSZYSTKICH POLSKA panuje ożywienie, ale i harmonia oraz spokój i ciepło, jakim emanuje zawsze Prezes Stowarzyszenia poseł Ryszard Kalisz - zawsze szczery, życzliwy ludziom i kompetentny polityk.

W Stowarzyszeniu DOM WSZYSTKICH POLSKA panuje ożywienie, ale i harmonia oraz spokój i ciepło, jakim emanuje zawsze Prezes Stowarzyszenia poseł Ryszard Kalisz - zawsze szczery, życzliwy ludziom i kompetentny polityk.

Poseł Ryszard Kalisz - prezes Stowarzyszenia jest na ostatniej prostej kampanii, jako
lider do Parlamentu Europejskiego miejsce 1 lista nr 5 koalicji Europa Plus Twój Ruch.
25 maja wybieramy najlepszego z najlepszych. Niewątpliwie jest nim Ryszard Kalisz.
Znany, ceniony i lubiany prawnik, który zdobył pierwsze miejsce w rankingu na najlepszego posła. Juz czas, aby tacy ludzie reprezentowali nas w Parlamencie Europejskim. Dlatego oddam mój głos na Ryszarda Kalisza. Szerokiej drogi do Parlamentu Europejskiego. Już czas
Na ostatniej prostej w sztabie wyborczym panuje ożywienie, ale i - jak zawsze - harmonia i spokój oraz ciepło, jakim emanuje zawsze ten nietuzinkowy, zawsze szczery, życzliwy ludziom i kompetentny polityk. Jestem pewna, że jeśli wygra wybory, w co nie wątpię zrobi dużo dobrego dla ulepszenia Europy i Polski w Europie. Odczujemy to wszyscy, zwłaszcza ci z nas, którzy są udręczeni ponad miarę z powodu braku w Polsce europejskich standardów ochrony prawnej, udręczeni znieczulicą urzędniczą i brakiem kompetencji lub dobrej woli przy załatwianiu ich życiowych spraw majątkowych, zwłaszcza podatkowych i mieszkaniowych, naruszaniem nawet tych konstytucyjnych wartości równego traktowania, dostępu do drogi sądowej oraz innych praw i wolności.

Pomyśl, do kogo byś się udał ze swoją trudną sprawą, gdyż ja udałabym się do sie do mecenasa Ryszarda Kalisza.


W dniu 19 maja odbyło sie w siedzibie Stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska.
spotkanie z grupą zaangażowanych obywateli z organizacji pozarządowych i gospodarczych.
Po otwarciu spotkania przez Mec. Grzegorza Barana (syndyka i doradcę podatkowego), współorganizatora spotkania Ryszard Kalisz podzielił się swoją oceną sytuacji politycznej i gospodarczej w Polsce w Europie i na świecie. Polska i Unia Europejska potrzebuje wizjonerów a nie małostkowych zazdrośników zajmujących się sprawami drugoplanowymi odciągającymi energię społeczną od spraw ważnych i kierującymi ją boczny tor.
PO i PiS TO KOLOSY NA GLINIANYCH NOGACH.
Dla mnie naród to zbiór obywateli, ale tym pojęciem nie można szafować, gdyż to osłabia Unię stwierdził Ryszard Kalisz..
Potrzeba wizji rozwoju Europy, a przede wszystkim zapewnienia obywatelom polskim takich samych praw jakie mają obywatele Unii Europejskiej.


Opór materii jest przeogromny. Zakładając Stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska chciałbym skupić energię społeczną dla inicjatyw obywatelskich, a wybory są najlepszą okazją do sprawdzenia siły przebicia. Chciałbym prosić, abyście dali się namówić do współpracy w strukturze nowego typu skupiającej ludzi mądrych i prosić abyście zagłosowali na mnie w warszawie i przedstawicieli Stowarzyszenia na listach Europa plus Twój Ruch.
W dyskusji podniesiono, że istniej słaba więź z wyborcami i często nie znają oni swoich przedstawicieli w parlamencie a tym bardzie w Parlamencie Europejskim.
Przedstawiono szereg bolączek utrudniających działalność gospodarczą i sposobów na poprawę sytuacji.
Wyrażono tez uznanie dla formy funkcjonowania Ryszarda Kalisza w polityce, który w sposób kompetentny podejmuje szereg trudnych zagadnień, a jednocześnie ma cechy przywódcze i dar jednoczenia a nie konfliktowania ludzi.

Jest to w naszej polityce niezwykle ceniona i szkoda że tak rzadko spotykana forma uprawiania polityki.(Krystyna Krzekotowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.