Facebook Google+ Twitter

W styczniu rusza T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee. Widzowie zobaczą siedem najlepszych filmów festiwalu

W 25 miastach Polski będzie można zobaczyć najlepsze filmy festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, który odbywał się na przełomie lipca i sierpnia 2014 r.

 / Fot. zrzut ekranu/YouTubePodczas T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee odbędą się pokazy siedmiu filmów w 25 miastach Polski. Widzowie zobaczą filmy "Biały Bóg" (reż. Kornél Mundruczo), "Biały cień" (reż. Noaz Deshe), "Dystans" (reż. Sergio Caballero), "Mały Quinquin" (reż. Bruno Dumont), "Pod ochroną" (reż. Diego Lerman), "Zjazd absolwentów" (reż. Anna Odell) oraz "Żona policjanta" (reż. Philip Gröning).

Pokazy rozpoczną się już w piątek, 2 stycznia i potrwają do 22 stycznia 2015 r. Na liście znajdują się kina i centra kultury w Białymstoku, Gdańsku, Rydułtowach, Lubinie, Warszawie, Toruniu, Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Olsztynie, Rzeszowie, Krakowie, Wrocławiu, Suwałkach, Kielcach, Bydgoszczy, Ełku, Poznaniu, Lublinie, Gryfinie, Kętrzynie, Elblągu, Kołobrzegu, Gorzowie Wielkopolskim i Opolu.

Czytaj także: Homeland nie spodobał się w Pakistanie. Władze mówią o oczernianiu ich kraju


"Tym razem siedem filmów rusza w podróż po Polsce w ramach projektu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée. Później będą systematycznie wprowadzane na ekrany kin studyjnych, następnie zostaną wydane na płytach DVD. Każdy z nich jest inny, choć łączy je podobne spojrzenie na kino, rozumiane przede wszystkim jako sztuka. Każdy z nich jest filmem nowohoryzontowym" - czytamy na stronie NoweHoryzonty.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.