Facebook Google+ Twitter

W szeregach Mogielanki powiało optymizmem!

Piłkarze Mogielanki raczej nie wspominają dobrze swoich występów w rundzie jesiennej. W meczach sparingowych przed wiosną też nie prezentują wysokiej formy. Ostatnio jednak w szeregach ekipy Skoniecznego powiało optymizmem!

Po meczach z rundy jesiennej i dwóch kolejach z rundy wiosennej mogielniczanie w ligowej tabeli zajmują piąte miejsce. Zapewne niedługo będą się zastanawiać jak utrzeć nosa najgroźniejszym rywalom, bowiem kolejne zmagania ruszają już za kilka tygodni. Póki co podopieczni trenera Arkadiusza Skoniecznego formę szlifują na własnym obiekcie sportowym w Mogielnicy. Niestety do tej pory w okresie przygotowawczym doznali aż pięciu porażek. Cztery były bardzo bolesne, jednak ta ostatnia, sobotnia dała nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone.

W miniony weekend w szeregach Mogielanki wreszcie powiało optymizmem. Choć przegrała ona z wyżej notowanym rywalem z Borkowic 0:2, to zaprezentowała dobry futbol, stwarzając sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia goli. Zabrakło jednak skuteczności, oraz dokładności. - Nie jest tak, że przeciwnik był słabszy. Na pewno zaprezentował się korzystnie, ale my na jego tle wypadliśmy dobrze, a momentami bardzo dobrze - przyznał w rozmowie z naszym serwisem pomocnik Mogielanki, Marcin Skonieczny.

W szeregach piątego teamu drugiej grupy radomskiej A klasy znów można było zobaczyć nowych piłkarzy, którzy jeśli zdecydują się reprezentować barwy ekipy Arkadiusza Skoniecznego w rundzie wiosennej, to z pewnością będą ogromnym wzmocnieniem. Są to dobrzy futboliści, którzy powinni dać nową jakość.

W sobotę Mogielanka nie miała żadnych powodów do wstydu. Zrobiła co w jej mocy, aby pokonać przeciwnika. Był to jej najlepszy mecz sparingowy ze wszystkich dotychczasowych. Piłkarze oraz trener są dobrej myśli i wierzą, że teraz będzie jeszcze lepiej.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.