Facebook Google+ Twitter

W tej grze liczy się tylko życie

Jeśli mieszkasz w Warszawie i nie masz jeszcze planów na niedzielne popołudnie koniecznie pomóż w charytatywnej „Grze o życie”, która odbędzie się za stadionie Polonii Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej o godz. 13.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Soccerball.png&filetimestamp=20060531145906Akcja pod nazwą „Gra o życie” organizowana jest przez Fundację Przyjaciółka oraz agencję Ministerstwo Gwiazd pod hasłem poprawy wizerunku polskiej transplantologii. A jej ambasadorami są znane postaci, których dzieci zostały poddane operacji przeszczepu: Przemek Saleta, Jarek Jakimowicz i Paweł Kukiz.

Głównym punktem programu będzie mecz piłki nożnej, naszpikowanych gwiazdami drużyn dziennikarzy i gwiazd mediów, które do boju w szczytnym celu poprowadzą trenerzy Andrzej i Piotr Strejlauowie (Media) oraz Olaf Lubaszenko (Drużyna Gwiazd).

W drużynie Mediów na boisko wybiegną między innymi: Tomasz Lis, Maciej Orłoś, Piotr Kraśko, Maciej Kurzajewski i Dariusz Dziekanowski. Po stronie Gwiazd kibice zobaczą: Tomasza Iwana, Mariusza Czerkawskiego, Marcina Mroczka, Macieja Stuhra, Piotra Zelta, Zbigniewa Zamachowskiego, Pawła Deląga i wielu innych.

Udział w dobroczynnym spotkaniu zapowiedział również premier PR Donald Tusk.

Organizatorzy przygotowali także dodatkowe atrakcje, między innymi: występy taneczne cheerleaderek, które ćwiczą pod okiem Rafała Maseraka oraz rozdanie publiczności specjalnych piłek, zdjęć i gadżetów z autografami gwiazd. Po meczu będzie też można spotkać się z gwiazdami, otrzymać autograf i zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Bilety do nabycia: na www.ticketpro.pl, w salonach Empik oraz w kasach stadionu w dniu meczu.
Cena: 20 zł normalny, 10 zł ulgowy
Dzieci do lat 8
- wstęp bezpłatny

Stadion Polonii Warszawa
26 kwietnia
Wstęp od godz. 11.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 25.04.2009 15:04

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.