Facebook Google+ Twitter

W telefonicznej Rodzinie ojca Rydzyka

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-07-05 10:54

Ojciec Tadeusz Rydzyk to człowiek bardzo przedsiębiorczy. Zaczęło się od rozgłośni radiowej, teraz czas na sieć komórkową.

Ojciec Tadeusz Rydzyk. / Fot. PAP/Tomasz WojtasikW czerwcu operator telefonii komórkowej CenterNet podpisał z Fundacją Lux Veritatis (założoną przez o. Jana Króla i o. Tadeusza Rydzyka) umowę dotyczącą współpracy, której celem jest uruchomienie nowej sieci komórkowej o nazwie W Rodzinie. Grupą docelową sieci mają być m.in. słuchacze Radia Maryja, widzowie TV Trwam i czytelnicy "Naszego Dziennika". Sieć ma ruszyć już 11 lipca. Data ta nie jest przypadkowa. W tym dniu rusza coroczna pielgrzymka Rodzin Radia Maryja.

Starter ma kosztować 20 zł, całość do wykorzystania na rozmowy. Taka kwota pozwalałaby też przez rok odbierać połączenia. Minuta rozmowy w sieci ma kosztować 0,19 zł, połączenie z numerem stacjonarnym 0,25 zł. Za rozmowy z użytkownikami innych sieci komórkowych 0,49 zł. Do Play i Cyfrowego Polsatu - 0,78 zł. Telefony do Radia Maryja i TV Trwam będą darmowe. SMS wysłany wewnątrz sieci to koszt 0,15 zł, a do innych - 0,25 zł. Ponieważ sporą grupę odbiorców Radia Maryja oraz innych mediów związanych z tą rozgłośnią stanowią osoby starsze, przy tworzeniu nowej sieci pomyślano i o nich. Właśnie dla takich osób aparaty telefoniczne z oferty nowej sieci będą proste w obsłudze i nie będą nowinkami technicznymi.

Nazwa sieci też nie jest przypadkowa. Dlaczego akurat ta sieć - W Rodzinie? - Po pierwsze, jesteśmy rodziną. Łączy nas wiara, łączy nas język, łączy nas kultura, a tu jeszcze łączy nas Radio Maryja. (…) Rodzina jest niszczona, dlatego ta nazwa. Przypominamy o rodzinie nawet w nazwie - powiedział ojciec Tadeusz Rydzyk. Redemptorysta poinformował również, że dochód z nowego przedsięwzięcia fundacja zamierza przeznaczyć na sfinansowanie geotermii, a także na utrzymanie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.

Źródła:
1. wp.pl
2. do.com.pl
3. http://www.centernet.com.pl/index.php?strona=6&m=3&wiecej=104

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Myślę, że jednak ojciec Rydzyk powinien zajmować się kwestią wiary, bo do tego został powołany, a nie do zbijania fortuny. Telekomunikacja pomoże mu w szerzeniu prawdy? Może. Ale wśród starszych osób, które prawdopodobnie będą jedynymi nabywcami takie zabiegi nie są potrzebne. /MP

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ekspansja trwa można powiedzieć teraz już darmowe SMS to jest reklama chociaż w jedną stronę ale są, 11 lipca ogłosi numer telefonu do nieba to pewne i hit lata będzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj to się będzie działo kiedy Ojciec Operator uruchomi tę sieć. Dzięki tej sieci zacieśni się więź między członkami Wielkiej Rodziny Radia Maryja. Ciekawy jestem co nowego ogłosi w dniu 11 lipca Ojciec Dyrektor lub jak kto woli Ojciec Operator w tym ważnym dniu.
A może już ktoś wie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja tam też;) 5/5

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.07.2009 16:52

Ja tego powtórzenia nie widzę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Telefony do Radia Maryja i TV Trwam będą darmowe. SMS wysłany wewnątrz sieci to koszt 0,15 zł, a do innych - 0,25 zł. Telefony do Radia Maryja i TV Trwam będą darmowe - powórzone zdania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Klasyczne, amerykańskie koncepcje biznesowe mówiły, że należy inwestować w branże perspektywiczne, o dużym potencjale wzrostu. I tego się Redemptorystów: media (radio, prasa, tv), szkoła wyższa o nośnej specjalizacji, energetyka odnawialna, teraz telekomnikacja. Szacunek, mimo niepowodzeń (zbyt chłodna woda w źródłach i wpadka ze zrzutą na Stocznię). Teraz czekamy na internet i przetwórstwo spożywcze. Nie wykluczam, że sława tradycyjnych produktów redemptorystów byłaby szybko wyższa, niż np. benedyktynów czy cystersów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.