Facebook Google+ Twitter

W ten weekend darmowe korepetycje w trzech miastach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-29 12:06

31 marca odbędą się kolejne wykłady w ramach Darmowych Korepetycji Matematycznych. Pierwsze zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem maturzystów. Na najbliższe uczniowie mogą zapisywać się na stronie www.kalkulatory.pl.

Tym razem głównymi tematami spotkań (31 marca) będą: funkcje trygonometryczne kąta ostrego (Warszawa i Katowice) i ciągi liczbowe (Poznań), czyli kolejne zagadnienia, które podczas egzaminu sprawiają maturzystom najwięcej problemów.

- Bardzo pozytywnie zaskoczyli nas uczestnicy. W miniony piątek nasz moduł pokazywał, iż w Warszawie, Katowicach i Poznaniu będziemy mieli komplet uczestników - mówi Piotr Tomczak z firmy Casio, organizator warsztatów. Piękna pogoda wprawdzie nie zachęcała do spędzania czasu w salach wykładowych, ale mimo to uczestnicy dopisali - to cieszy, bo pokazuje, że tego typu inicjatywy są potrzebne - dodaje Tomczak.

Udział w wykładach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie www.kalkulatory.pl i zapisać na listę uczestników.

Wykłady odbywają się we współpracy z Uniwersytetem Adama Mickiewicza, Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej z Warszawy.

Więcej inf. na: www.kalkulatory.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.