Facebook Google+ Twitter

W ten weekend Kraków bawi się na Coke Live Music Festiwal

W grodzie Kraka zapowiada się weekend pełen muzycznych uniesień oraz niezapomnianych wrażeń. Na trzech przygotowanych scenach królować będą min.: Timbaland, The Prodigy oraz Missy Elliott.

Dosłownie za parę godzin na dawnym lotnisku w centrum królewskiego miasta, Krakowa, wystartuje międzynarodowa impreza. Tegoroczny Coke Live Music Festiwal to już trzecia edycja tej imprezy. Od wczoraj, na specjalnie przygotowanym dla uczestników polu namiotowym, zaczęli rozbijać się pierwsi fani muzyki. Zapowiada się, że będzie to wydarzenie pełne niezwykłych emocji i niezapomnianych doznań. Atmosfera na pewno będzie gorącą, a zapewni ją liczne grono supergwiazd światowych scen muzycznych.

Coke Live Festival / Fot. Karolina PawlakSpecjalnie na festiwal przygotowane zostały trzy sceny – główna, Coke Stage oraz Burn Stage, na których równolegle będą odbywały się koncerty podczas tego dwudniowego święta. Gwiazdorski skład tegorocznej imprezy długo był utrzymywany w ścisłej tajemnicy. Ale teraz, gdy wszystko jest już jasne pozostaje nam tylko skrupulatne odliczanie godzin do pierwszego koncertu.

W Krakowie wystąpią gwiazdy światowego formatu. Wśród nich Timbaland. Ten czarnoskóry muzyk jest jednym z najlepszych producentów w branży. Na koncercie w Polsce na pewno zachwyci hitami z najnowszego krążka: „Timbaland Presnets Shock Value”.

Wiele osób czeka przede wszystkim na występ kultowego The Prodigy. Fani grupy odliczają minuty do zapowiadającego się rewelacyjnie koncertu. Wielu przyjeżdża na festiwal specjalnie, by usłyszeć i pobawić się przy rockowych brzmieniach bandu. CLF / Fot. Karolina Pawlak

Jutro będzie można również usłyszeć Missy Elliotty, to najbardziej popularna artystka z kręgu r’n’b i hip-hop. Tuz przed nią wystąpi światowa sława muzyki popularnej – Sean Paul. Na scenie Coke Live Festiwal zobaczymy i usłyszymy także jednego z najpopularniejszych aktualnie brytyjskich zespołów rockowych – The Kaiser Chiefs.

Uczestnicy festiwalu będą mogli posłuchać na żywo zwycięzcę Coke Live Fresh Nosie – zespołu Apple Tree. Grupa pokonała ok. 600 rywali, zachwycając słuchaczy soulowymi, damskimi brzmieniami. Pozostali polscy wykonawcy, których będziemy mogli podziwiać na festiwalu to: Indios Bravos, The Car Is On Fire, Sokół feat. Pono, Hurt, Marika, Pezet, Afromental i Jarecki.

Coke Live Festival - pole namiotowe. / Fot. Karolina PawlakNa bawiącą się publiczność czekają także inne atrakcje. Będzie można skorzystać z namiotu szalonej rekreacji – Coke Clinic, w którym zainteresowani będą mogli odpocząć, atakże Po wariackim skorzystać z masażu. Bardzo przydatna rzecz dla obolałych mięsni.

Zobacz także:
Coke Live Festival
http://www.alterart.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 23.08.2008 23:53

Trochę? Po Heinekenie Coke Festival to jest kiepski żart. Po kilkunastu gwiazdach naprawdę wielkiego formatu, w tym kilku wykonawcach już legendarnych, przychodzi Coke z zachodzącą już Missy Elliot, Timbalandem, który sprawdza się tylko i wyłącznie jako producent, najlepiej cudzych utworów, i The Prodigy, którzy - mimo że genialni - jednak poza swoimi zagorzałymi fanami, jako jedyny ciekawy zespół, tłumów nie sprowadzą... Może wśród saportów znajdzie się ktoś ciekawy (chociaż nie wiem, kto jest), ale na same saporty za taką cenę na ten festiwal nie warto jechać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coke to trochę gorsza wersja openera, młodszy brat, drugie dziecko alterartu. Masówa i komercja.
jedynie koncertu Prodżiża ciekawa jestem - moc wódki z colą!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja się nie wybieram :) Z tego wszystkiego to jeszcze na Prodigy bym sie przeszła :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ja siedzę w robocie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) będzie się działo!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.08.2008 12:07

Miałem pojechać, ale samo The Prodigy mnie nie przkonało; reszta lajnapu jest jednak dość mierna.
A tak swoją drogą, to od kiedy brzmienia The Prodigy są rockowe?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.