Facebook Google+ Twitter

W Trzebini wracają czasy PRL

1 maja 2017 roku mieszkańcy Trzebini będą mogli cofnąć się w czasie do epoki PRL-u. Wszystko dzięki imprezie o nazwie „Powrót do przeszłości”.

 / Fot. Trzebińskie Centrum KulturyW pierwszy dzień maja należy koniecznie odwiedzić dom kultury „SOKÓŁ” w Trzebini, to właśnie tam Trzebińskie Centrum Kultury organizuje imprezę, dzięki której będzie można poczuć się jak w latach PRL. Wszystkie atrakcje zaczną się o godzinie 14:00 a zaliczyć do nich można między innymi:

• Wystawę klasycznych samochodów – KLASYKI PRL,
• zakup deficytowych towarów za kartki,
• kącik fotograficzny,
• Będzie też kolejka po piwo – czyli Pan tu nie stał…

Chętni będą mogli również obejrzeć najlepsze hity filmowe minionej już epoki. Projekcje odbywać będą się o godzinie 15:00 i 17:30, wyświetlane będą kolejno „Miś” i „Nie lubię poniedziałków”. Koszt biletów to 10zł. Projekcje będą obywać się w kinie „SOKÓŁ” w Trzebini – a do każdego biletu dodana zostanie kartka uprawniająca do zakupu towarów deficytowych.
Nie ma wymagań wiekowych, impreza otwarta jest dla wszystkich. Każdy może przyjść i zobaczyć osiągnięcia PRL w Trzebini. Bilety na filmy rezerwować można już teraz pod numerem telefonu: 32-6110-621.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.