Facebook Google+ Twitter

W Tyczynie grali mundurowi

W dniu dzisiejszym w Tyczynie, odbył się III Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej. Była to już trzecia odsłona tego turnieju. Wielu mundurowych z radością zamieniło strój służbowy na sportowy.

Turniej Służb Mundurowych jest organizowany co roku przez MKS Strug Tyczyn. Poprzednie dwie odsłony miały miejsce na boisku Strugu. Trzeci Turniej został rozegrany w hali Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej - Królce. Impreza sportowa odbyła się dzięki umowie partnerskiej pomiędzy Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz organizatora - Miejskiego Klubu Sportowego Strugu Tyczyn.

W turnieju wzięły udział następujące zespoły:

XXI Brygada Strzelców Podhalańskich
Zakład Karny w Przemyślu
Zakład Karny w Medyce
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie
Zarząd Terenowy w Dębicy
Radio Taxi Buż&Buż
Ochotnicza Straż Pożarna w Tyczynie
Zakład Karny w Rzeszowie
SKOK im Stefczyka w Rzeszowie

Królem strzelców turnieju został gracz Ochotniczej Straży Pożarnej w Tyczynie Sebastian Brocki, który zdobywając 12 bramek okazał się bezapelacyjnie najlepszy. Najlepszym bramkarzem wybrano Sebastiana Kuźniara z XXI Brygady Strzelców Podhalańskich.

Zwycięzcą III Turnieju Służb Mundurowych została XXI Brygada Strzelców Podhalańskich. W meczu o pierwsze miejsce pokonała Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy Zakładu Karnego w Przemyślu, którzy pokonali swoich kolegów z Zakładu Karnego w Medyce.

Turniej był świetną okazją do spotkania rozmowy i wspólnego spędzenia czasu. Po oficjalnej części zawodów uczestnicy przeszli do "Taberny pod Sosnami" gdzie po wspólnym posiłku można było pogawędzić. Wyrażono nadzieję, że turniej ten na stałe wpisze się w kalendarz imprez WSIZ oraz Miejskiego Klubu Sportowego Strugu Tyczyn.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.