Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11018 miejsce

W Warszawie można zdobyć dyplom University of London

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-22 13:32

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie od roku akademickiego 2014/2015 będzie można zdobyć dyplom University of London.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest pierwszą uczelnią w Polsce, która oferuje studia prowadzone
w ramach University of London International Programmes. Studenci mogą zdobyć dyplom University
of London – jednej z najlepszych uczelni na świecie, bez wyjeżdżania z naszego kraju. Do wyboru jest 8 kierunków studiów o profilu biznesowym i ekonomicznym. Rekrutacja trwa do 20 września 2014 r.


Studenci mają możliwość otrzymania dyplomu uczelni, której absolwentami są laureaci Nagrody Nobla,
byli i obecni przywódcy państw, m.in. Nelson Mandela.
- Studiowanie na kierunkach oferowanych przez University of London w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to najlepsza okazja dla młodych ludzi do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności. Zajęcia odbywają się w Warszawie, więc nie trzeba opuszczać kraju. Dzięki temu koszty studiowania są niższe. Zagraniczne studia w Polsce to także zaleta dla rodziców, którzy będą mieli swoje dziecko zawsze w pobliżu – mówi dr Marek Kulczycki, prorektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. – Pracodawcy na całym świecie wysoko oceniają absolwentów z dyplomem University of London i chętnie zatrudniają ich na najlepszych stanowiskach w swoich firmach – przekonuje Kulczycki.

Studenci mogą w AFiBV wybrać następujące kierunki studiów I stopnia University of London (UoL), przygotowane przez London School of Economics and Political Science (LSE): Accounting and Finance, Business and Management, Development and Economics, Economics, Economics and Finance, Economics and Management, International Relations, Mathematics and Economics. Zajęcia są prowadzone w języku angielskim.

Aby rozpocząć naukę na kierunkach University of London International Programmes, kandydaci najpierw powinni zapisać się na studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Następnie będą mogli wybrać własny kierunek studiów UoL. Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji w University of London, będą mogły podjąć studia na wybranym przez siebie kierunku. Po ukończeniu nauki absolwenci otrzymają dyplom AFiBV, a także dyplom University of London, który poświadcza, że egzaminy zostały przeprowadzone przez London School of Economics and Political Science.
Czesne wynosi 3500 euro/rok studiów University of London plus czesne za studia w AFiBV. Najlepsi studenci będą mieli możliwość zdobycia stypendium na pokrycie kosztów nauki.

Na pytania dotyczące rekrutacji na studia University of London International Programmes w AFiBV odpowiada Małgorzata Drab, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Warszawa, ul. Stokłosy 3, pokój 122,
tel. +48 22 457 23 16, london@vistula.edu.pl. Dodatkowe informacje: http://www.vistula.edu.pl.

The University of London jest jednym z największych uniwersytetów na świecie. Uczy się tu ponad 120 tys. studentów. Reputacja uniwersytetu od momentu założenia w 1836 r. jest budowana na wysokim poziomie dydaktyki i wybitnych osiągnięciach naukowych prowadzonych przez 18 światowej klasy koledży
i 10 specjalistycznych instytutów, m.in. tak słynnych szkół jak King’s College, London School of Economics and Political Science, University College London i London Business School.
(Katarzyna Chmielewska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.