Facebook Google+ Twitter

W Warszawie odbyła się konwencja wyborcza partii Libertas

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-16 13:05

Partia Libertas sprzeciwia się nadmiernej biurokratyzacji Unii Europejskiej. Podczas konwencji wyborczej w Warszawie polski oddział partii przedstawił listę kandydatów na Mazowszu oraz w stolicy.

Wiceprezes polskiego oddziału partii Artur Zawisza uważa, że obecna struktura Wspólnot Europejskich nie odwołuje się do tradycji cywilizacyjnych jej ojców-założycieli. Jego zdaniem, Bruksela cierpi opresję pod dyktaturą unijnych biurokratów.

Artur Zawisza zaapelował o lepszą i bardziej demokratyczną Unię Europejską. Sprzeciwił się traktatowi lizbońskiego. Jego zdaniem, Libertas jest w tej dziedzinie przeciwwagą dla sejmowych partii, które nazwał "bandą czworga".

Libertas w swoim programie sprzeciwia się również finansowaniu partii z budżetu, ugrupowanie jest natomiast za otwarciem niemieckiego i austriackiego rynku pracy dla Polaków. Postuluje również obserwację przez MSWiA zakupu gruntów przez cudzoziemców w Polsce.

Artur Zawisza zapowiedział również, że Lech Wałęsa będzie uczestniczył w kolejnych europejskich konwencjach partii Libertas.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.