Facebook Google+ Twitter

W Warszawie otwarto Złote Tarasy

W stolicy otwarto olbrzymie centrum handlowo-usługowe Złote Tarasy. Inwestycję tę rozpoczęto ponad 10 lat temu. Oprócz tłumu warszawiaków, dziennikarzy, osób związanych z inwestorem obecna była też prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz

Przy wejściu do Hard Rock Cafe. Fot. Jan KujawskiPrezenty czekały w Złotych Wrotach. Fot. Jan Kujawski O godz. 13.50 przy poszczególnych wejściach do obiektu czekał już kilkusetosobowy tłum. Najwięcej osób zgromadziło się przy wejściu do Hard Rock Cafe. Od strony ulicy Złotej czekał w gotowości ambulans pogotowia ratunkowego. Określenie szturm, którego używa jeden z najbardziej znanych polskich portali informacyjnych, to gruba przesada. Wejście zainteresowanych do nowego obiektu zdecydowanie nie miało takiego charakteru.

Hostessa otwiera Złote Wrota. Fot. Jan KujawskiWnętrze galerii. Fot. Jan KujawskiNajwiększą atrakcją czekającą w środku był tu chyba zespół muzyków grający na żywo popularne przeboje. Hostessy w złotych strojach rozdawały wchodzącym karty magnetyczne za pomocą których można było otwierać "Złote Wrota", jak nazwali je organizatorzy (patrz zdjęcie). Jest to coś w rodzaju półokrągłej kapsuły, zabezpieczonej z przodu drzwiami, przy których postawiono ochroniarza oraz hostessę. Z drugiej strony kapsuła jest przezroczysta. Przez plastikową szybę widać czekający w środku atrakcyjny upominek. Koszula dżinsowa, kosmetyk, itp. Do Złotych Wrót ustawiały się kilkudziesięcioosobowe kolejki.

Ach, cóż za kontowersyjny dach... Fot. Jan KujawskiKolejka po prezenty. Fot. Jan KujawskiMyślę, że warszawiacy powinni docenić odpowiednie służby, gdyż wyciągnęły one wnioski z otwarcia podobnych kolosów, np. Galerii Krakowskiej. Zapowiadany wczoraj w mediach paraliż komunikacyjny miasta nie nastąpił. Złote Tarasy to bardzo nowoczesny dom handlowo-usługowy oraz kompleks rozrywkowy, który powstał obok Dworca Centralnego. Oprócz zwykłych sklepów znajdziemy tu między innymi liczne kawiarnie, restauracje, EMPiK, kluby muzyczne Akwarium oraz Hard Rock Cafe, multikino, kluby fitness i spa.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ale moloch!!! Robi wrażenie. Szczególnie ten pofalowany dach. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.