Facebook Google+ Twitter

W Warszawie podejrzany mężczyzna poluje na uczniów

Od kilku dni po warszawskiej Saskiej Kępie grasuje mężczyzna podający się za przyjaciela rodziców. Jest to najprawdopodobniej zboczeniec, czyhający na uczniów szkół podstawowych. Ostatnio widziany był przy podstawówce na Paryskiej 25.

Portret pamięciowy podejrzanego mężczyzny. / Fot. Policja, Praga południeKilka minut po godzinie 8. rano, około 35-letni mężczyzna wszedł do Szkoły Podstawowej nr 5 (Zespół Szkół Społecznych) mieszczącej się przy ulicy Paryskiej 25, na warszawskiej Saskiej Kępie. Mężczyzna do budynku szkolnego wszedł za rodzicami innych uczniów, podając się za członka rodziny.

Dyrektor Agnieszka Duszyńska spotkała podejrzanego mężczyznę na korytarzu. Od razu wyczuła, że nie jest to rodzic, który przychodzi po swoje dziecko.- Zapytałam, kogo szuka. On powiedział tylko, że nie mogę mu pomóc. - tłumaczy Agnieszka Duszyńska Super Expressowi.

Zespół Szkół Społecznych nr 25 na ulicy Paryskiej 25. / Fot. TargeoPodejrzany mężczyzna wszedł jeszcze do jednej z klas i przez jakiś czas rozmawiał z jednym z uczniów czwartej klasy. Całe szczęście, że zarówno uczeń, jak i pedagodzy zachowali czujność. O personalia mężczyzny poprosiła nauczycielka, która - jak twierdzą przerażeni rodzice - została nawet przez niego uderzona. Intruza nie zdołał zatrzymać woźny. Po chwili, do akcji wkroczyli pracownicy szkoły oraz ochrona i wyprowadzili mężczyznę z budynku.
W załączniku przesyłam list, napisany do rodziców uczniów ZSS przez Dyrektor, Agnieszkę Duszyńską:
List do rodziców uczniów ZSS

Podejrzanego widziano także przy innych szkołach podstawowych na Saskiej Kępie. Na szczęście i w tych placówkach, mężczyzna nie zdołał dotrzeć do żadnego dziecka


Źródło:
Informacje własne, Super ExpressDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

adek27o
  • adek27o
  • 09.12.2011 23:15

On był w Mojej szkole sp 141 i sie go boimy.Chciał zaciagnąc małą dziewczynkę do samochodu ale nasz dzielny portier zaczoł go gonic i uciekł do autobusu 523 na osiedle młodych ja sobie ide i tu nagle on biegnie

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 30.11.2011 22:32

Mógł zgwałcić komuś misia....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, "Obserwator". Nie napisałem konkretnie, że jest to zboczeniec, tylko najprawdopodobniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obserwator
  • Obserwator
  • 30.11.2011 21:57

Najprawdopodobniej? Zboczeniec? Nie ma tu żadnych dowodów, a rzuca się epitetami w obcego człowieka...Rozumiem niepokój rodziców i nauczycieli o dzieci, ale żeby zaraz kogoś publicznie rugać i to na dodatek pokazując jego twarz...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mk
  • Mk
  • 30.11.2011 21:53

To On nie poluje na Tuską??

Komentarz został ukrytyrozwiń

ochrony z prawdziwego zdarzenia, bo ta to jakaś marna

Komentarz został ukrytyrozwiń
Magda Jagiełło
  • Magda Jagiełło
  • 30.11.2011 21:27

Dlaczego pracownicy szkoły go wypuścili,nie wezwali policji jak taka sytuacja sie zdarzyla.A tak apropo rodzice nie zostali powiadomieni o takiej sytuacji.Przecierz on może pod każdą szkołe przyjść.Dzieci powiedziały rodzicom że maja być przyprowadzane i odbierane ze szkoły.Gdzie tu rozum.Tom sa nasze pociechy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Po chwili, do akcji wkroczyli pracownicy szkoły oraz ochrona i wyprowadzili mężczyznę z budynku."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ochrony nie mają?

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tym przypadku, wzywa się taki specjalny Patrol Szkolny ze Straży Miejskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.