Facebook Google+ Twitter

W Warszawie rozbłysły świąteczne dekoracje

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-11-29 20:33

Dziś na placu Zamkowym w Warszawie o godz. 16 rozpoczął się koncert "Wielka Iluminacja Świątecznej Warszawy", który towarzyszy uroczystości zapalenia świątecznych dekoracji w centrum stolicy.

 / Fot. Stołeczna Estrada / Fot. PAPNa scenie ustawionej przy kolumnie Zygmunta wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in.: Monika Brodka, Marina Łuczenko, Łukasz Zagrobelny oraz zespoły: Leszcze i Pectus. Oprócz swoich sztandarowych utworów artyści wykonają również znane piosenki świąteczne. Imprezę poprowadzi Piotr Bałtroczyk wraz z Katarzyną Zielińską.

Oprócz koncertu znanych gwiazd, Stołeczna Estrada przygotowała również wiele innych atrakcji np. projekcję filmu, którego fragmenty komentowane na żywo przez gwiazdy muzyczne stworzą wyjątkową interaktywną opowieść o historii choinki. Wydarzenie uświetni także występ zespołu gospel.

Po raz pierwszy Stołeczna Estrada przygotowała dla wszystkich warszawiaków wyjątkową pocztówkę świąteczną prezentującą "Wielką Iluminację Świątecznej Warszawy".

"Pomyśleliśmy, że pocztówka może być miłym prezentem dla warszawiaków, zachęcającym do tego żeby podzielić się z bliskimi dobrymi wrażeniami, złożyć świąteczne życzenia, być w kontakcie" - tłumaczy inicjatywę Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady. Pierwsza tego rodzaju atrakcja, wg zapewnień organizatorów, będzie kontynuowana w następnych latach.

Na koncert zaprasza prezydent. m.st. Warszawy. Jest to impreza otwarta.
Wstęp oczywiście bezpłatny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Warszawo jesteś piękna, przepiękna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na szpitale nie ma ,na chore dzieci nie ma ,na drogi nie ma i na tysiące innych bardziej potrzebnych rzeczy tez nie ma ,ale wywalić kasę na lampki choinkowe to zawsze jest. Już nie mówiąc o tym jaki ma to wpływ na środowisko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fantastyczny efekt ,chyba będę głosował na jakąś kobietę aby była prezydentem Jaworzna ,panowie są bardziej powściągliwi w ozdabianiu miasta chociaż w Jeleniu miasto coś tam wiesza na słupach.
Pozostaje tylko rachunek za prąd -kto zapłaci?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żeby nie było - Jaworzno też już ma swoją choinkę na rynku;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z wykonawców jedynie przyciągnęli by mnie... prowadzący^^
We Wrocławiu centrum i rynek są fantastycznie oświetlone:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.