Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21372 miejsce

W Warszawie udostępniony zostanie symulator pasażerskiego Boeinga 737

Za kilka tygodni w Warszawie pojawi się symulator samolotu pasażerskiego Boeing 737. Urządzenie będzie działać w trzech trybach, które zagwarantują rozrywkę każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania i znajomości samolotu.

 / Fot. materiały prasoweJuż za kilka tygodni warszawski Flyspot wzbogaci się o nową lotniczą atrakcję. Na parterze budynku zostanie zainstalowany pierwszy profesjonalny symulator Boeinga 737 w Warszawie (i w Polsce). Z urządzenia będą mogli korzystać nie tylko profesjonalni piloci, ale wszyscy, którzy marzą o pilotowaniu wielkich pasażerskich samolotów.

Do tej pilotowanie wielkiego pasażerskiego samolotu było praktycznie nieosiągalne dla przeciętnego zjadacza chleba, a profesjonalne centra szkolenia pilotów pozostawały niedostępne dla ciekawskich pasażerów. Już wkrótce się to zmieni: każdy będzie mógł usiąść za sterami Boeinga 737 i sprawdzić się w roli pilota tego potężnego samolotu. Kabina w symulatorze będzie dokładną repliką prawdziwego kokpitu, wyposażoną we wszystkie urządzenia, które znajdują się w prawdziwym Boeingu 737, a szyby zastąpią wielkie monitory, zapewniające złudzenie pilotowania rzeczywistego samolotu.

 / Fot. materiały prasoweJak się dowiedzieliśmy, symulator Boeinga 737 będzie funkcjonował w trzech trybach, które zagwarantują rozrywkę każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania i znajomości samolotu. Pierwszy z nich to tryb najprostszy, czysto zręcznościowy - "pilot" skupi się na samym locie, nie przejmując się gąszczem przełączników. Nieco bardziej zaawansowany będzie tryb semi-pro - jak łatwo się domyślić, będzie w nim funkcjonować tylko część urządzeń znajdujących się w kabinie.

Najbardziej zaawansowani goście Flyspota będą mogli skorzystać z trybu pełnej symulacji, który nie będzie różnił się niczym od przelotu prawdziwym Boeingiem 737. Dokładna data otwarcia atrakcji ani ceny nie są jeszcze znane, ale można spodziewać się, że stanie się to jeszcze w tym roku.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.