Facebook Google+ Twitter

W warszawskich szpitalach przyjmują bez kolejki. Odpłatnie

W szpitalach na Solcu i Bródnie będzie można skorzystać z usług medycznych, w tym konsultacji profesorskich bez kilkumiesięcznego oczekiwania w kolejkach. Oczywiście odpłatnie.

 / Fot. Reytan, własność publicznaPo przekształceniu szpitali na Solcu i Bródnie w spółki niepubliczne, zwiększyły się ich możliwości.

Odpłatne przyjmowanie pacjentów po godzinach, zdaniem prezesów nowych spółek, może zmniejszyć kolejki. Oferta powyższych NZOZ-ów powoli się rozrasta, a ceny maja być rynkowe. Przykładowo: w szpitalu na Solcu - USG kosztuje 90 zł, Echo serca - 100zł, natomiast EKG z opisem - 40zł.

Jak dowiadujemy się na TVN Warszawa.pl, dyrektor soleckiego szpitala obiecuje, że już niedługo wejdzie w życie program, zgodnie z którym pacjent w ciągu kilku godzin i na kilka godzin będzie mógł zostać położony do szpitala, a w tym czasie poddany zostanie wszystkim badaniom i konsultacjom ze specjalistami.

W Szpitalu Bródnowskim oferta jest na razie skromna. Mimo to, już teraz pacjenci mogą skorzystać z poradnictwa specjalistów (90 zł), profesorów (200-250 zł). Komercjalizacji uległo także laboratorium. Oferta usług odpłatnych będzie jednak tylko dodatkiem i nie zakłóci rytmu pracy lekarzy i przyjęć ubezpieczonych pacjentów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.