Facebook Google+ Twitter

W warszawskiej "Lalce" porozmawiają o wychowawczej roli teatrów

Już w najbliższy wtorek, 16 czerwca, warszawski Teatr "Lalka" zaprasza wszystkich zainteresowanych na ostatni w sezonie spektakl pt. "Okno", wystawiany przez dzieci z ośrodków wychowawczych oraz towarzyszącą mu dyskusję na temat roli teatrów.

Jeden z logotypów Teatru Lalka / Fot. Teatr LalkaPo raz kolejny warszawska "Lalka" wychodzi z inicjatywą międzyśrodowiskowej rozmowy nt wpływu teatrów i grup parateatralnych na życie codzienne. Tym razem panelowa dyskusja odbędzie się na zakończenie sezonu. We wtorek 16 czerwca, o godz. 17.30, na scenie "Lalki" wystawiony zostanie, po raz ostatni w tym roku, spektakl "Okno".

Przedstawienie przygotowane zostało przez dzieci z warszawskich placówek opiekuńczych. Tuż po spektaklu odbędzie się spotkanie z realizatorami i aktorami "Okna" oraz dyskusja nt "Mój teatr. Jaką rolę w moim życiu spełnia działanie w zespole teatralnym". Na widowni spotkają się podczas rozmowy dzieci i młodzież, instruktorzy i opiekunowie grup teatralnych (m.in. "Sufler", "Intermedium", "Kreator" i "Zielony Kot") oraz przedstawiciele nauki i mediów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.