Facebook Google+ Twitter

W weekend najlepszy tekst napisał Mateusz Pułkowski

Znów nagrodziliśmy autorów najciekawszych tekstów informacyjnych, które nadesłaliście do nas w ten weekend. Wybór czterech najlepszych artykułów nie był łatwy.

Fot. RedakcjaZa najlepszy tekst uznaliśmy jednogłośnie artykuł Mateusza Pułkowskiego "Kandydaci na radnych zapłacili za wygraną". Rzetelnie przedstawioną sytuację w klubie piłkarskim MG-MZKS Kozienice i o premiach za zwycięstwo zaproponowanych przez kandydatów startujących w wyborach samorządowych. Mateusz otrzymuje od nas książkę "Widmokrąg" Wojciecha Kuczoka.

Joanna Bogdanowicz za barwny reportaż pt. "Tył Demona, czyli wystawa psów w Gdańsku" otrzymuje od nas "Powrót do Lwowa" Marii Nurowskiej.

Kolejną nagrodzoną autorką jest Monika Sieniawska . Napisała dwie świetne relacje z Grand Prix Japonii. Pierwszym artykułem "Dramat Michaela Schumachera podczas Grand Prix Japonii" wyprzedziła Polską Agencję Prasową. Do Moniki wysyłamy książkę Haliny Pawlowskiej "zdesperowane kobiety postępują desperacko".

Postanowiliśmy także przyznać nagrodę Ewie Kowalskiej za artykuł "Czy Gdańsk upamiętni ofiary stanu wojennego?". Świetnie opisany i udokumentowany licznymi zdjęciami tekst o dwóch uczennicach z Gdańska, które starają się o uczczenie pamięci tych, którzy zginęli w wyniku represyjnych działań sił porządkowych w PRL. Do Ewy wędruje "Księga cnót" Zbigniewa Rau.

Gratulujemy, książki wyślemy pocztą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dzięki bardzo:) Cieszę się niezmiernie, że będziemy mogły spotkać się w Gdańsku:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję bardzo :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję przy poniedziałku :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie gratuluję wyróżnionym. Jak o możliwe, że kiedyś nie lubiłam poniedziałków? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.