Facebook Google+ Twitter

W weekend startują w Warszawie Europejskie Targi Muzyczne

23, 24 i 25 listopada w stolicy odbędzie się druga edycja Europejskich Targów Muzycznych. Będzie można spotkać artystów nie tylko z Polski, ale i z całej Europy, wziąć udział w ich koncertach bądź uczestniczyć w przeglądzie filmów muzycznych.

 / Fot. plakatEuropejskie Targi Muzyczne to wydarzenie, podczas którego fani mogą spotkać się z artystami i przedstawicielami branży muzycznej. W ramach targów odbędą się liczne koncerty, debaty, pokazy filmowe czy warsztaty. Wszystkie wydarzenia będą miały miejsce w Pałacu Kultury i Nauki.

W ramach Europejskich Targów Muzycznych w PKiN staną liczne stoiska targowe. Znajdą się tam tacy wystawcy jak np. teatry (Teatr Muzyczny "Roma", Teatr Wielki - Opera Narodowa), radia (studenckie Radio Kampus i Radio Aktywne oraz Radio Roxy czy Radio Złote Przeboje), Centrum Nauki "Kopernik", Wymienialnia Płyt, różne sklepy (m.in. Pan tu nie stał, Hey Joe) czy WOŚP. Łącznie będzie około 130 różnych stoisk. Na każdym z nich będą przewidziane ciekawe atrakcje dla zwiedzających.

Targom niemal przez cały czas będą towarzyszyć koncerty. Część z nich, m.in. występy Moniki Urlik, Ani Szarmach, Kamila Bednarka czy Renaty Przemyk, odbędzie się w Sali Ratuszowej. Będą mogli w nich uczestniczyć wszyscy, którzy posiadają bilet na targi (cena - 10 zł). Niektóre z koncertów będą jednak dodatkowo płatne i odbędą się w Teatrze Dramatycznym i Cafe Kulturalnej. Bilety będą kosztować 35 zł. Zaśpiewają m.in. Monika Brodka i R.U.T.A.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.