Facebook Google+ Twitter

W Wiesbaden trwają targi kreatywności

W Wiesbaden (Niemcy) odbywają się doroczne Targi KREATIV WELT czyli "Świat kreacji". W głowie sie kręci od kolorów i pomysłów wystawiających. Na tegorocznych targach królują patchworki, cuda wykonane z maleńkich resztek materiału.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Targi te odbywają się co roku i przyciągają wielką ilość odwiedzających. W tym roku trwają od 28-31.10. Fot. Isabella Degen
Targi te odbywają się co roku i przyciągają wielką ilość odwiedzających. W tym roku trwają od 28-31.10. Fot. Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Tak właśnie jest Isabell: "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, niezależnie od tego czy są pozytywne czy też negatywne świadczą o zainteresowaniu tematem.
Czy kadry są dobre czy złe to kwestia gustu, podobnie jak w malarstwie malując kadrujemy pejzaż.
Bardzo lubię paryskie Centrum Pompidou i te rury na suficie właśnie mi przypominały te wnętrza, uznałam że będzie ciekawie.
"Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Rajmunda Czok. Czy zdaje sobie Pan sprawę, co Pan powiedział? To co Pan powiedział, każdy Polak i nie Polak powinien zapamiętać na zawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Zofio, miała wykonywać zdjęcia "mini" uczestników na targach? Ale się Pani uczepiła. Trzeba szukać dobrego i ciekawego a nie "haków" jak Tymiński.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Isabell Degen, dziękuję za wspaniałą relację i pozdrawiam. Przy okazji, we Frankfurcie nad Menem w dzielnicy Sachsenhausen w każdą sobotę jest przy samym brzegu rzeki targ. Nie będę nic więcej mówił, bo Ty potrafisz to o wiele piękniej pokazać. Na "W24" wszyscy bardzo się ucieszymy. Resztę dopowiem w komentarzach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Zofia Skrupulatna. Co Pani przychodzi tak ciężko? Chyba Pani niedokładnie przeanalizowała?! W dodatku nie rozumie Pani tych targów? Te targi mają swoje konkretne podłoże. Sam poznałem wielu ludzi w Niemczech i okazuje się że w stosunku do Polski jest tam masowe zainteresowanie tą dziedziną sztuki i stąd te targi. Mam znajomą w Niemczech, której prace znajdują się na wszystkich kontynentach Świata. Osobiście przeglądałem katalog. Każde dzieło jest w katalogu opatrzone zdjęciem oraz adresem wskazującym miejsce w którym przebywa. W Niemczech nikt nie siedzi bezczynnie, czas musi być wykorzystany. Nawet odpoczynek musi być czynny!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pamiętam z dawnych czasów małe książeczki (dodawane do kupowanej wełny) pełne pomysłów na makatki, gobeliny i inne ozdoby. Patchwork jest chyba dużo trudniej wykonać (zwłaszcza bez tej maszyny-robocika) dlatego ceny, np. na narzuty, są u nas masakryczne. Cóż, są to autentyczne dzieła sztuki o użytkowych walorach. Takie targi są ważne i dla klientów i dla autorów prac. Izo, bardzo umiejętnie wprowadziłaś nas w miejsce i klimat tej barwnej imprezy: od planu ogólnego wnętrza, na pierwszym zdjęciu, przez stoiska z wyrobami artystycznymi, do najciekawszych prac, czyli obrazów (co mnie nie dziwi). Jak widać na zdjęciach impreza cieszy się sporym zainteresowaniem. Szkoda, że tak daleko. Dzięki za barwną relację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stara prawda: z niczego można nawet bat ukręcić, czyli ludzka pomysłowość nie zna granic. Warto więc tego rodzaju inicjatywy rozpowszechniać. A gusta ludzkie...one bywają różne. Ktoś kiedyś słusznie powiedział, że krytykować może tylko ten, kto skrytykowane dzieło przedstawiłby dużo lepiej - czyli bezkrytycznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 31.10.2010 13:16

Kadr - ujęcie to nie kwestia gustu. Np. zdjęcie pierwsze, 2/3 kadru to sufit, a nie targi i ich zawartość- czyli temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto by pomyślał, że z mydła można zrobić naszyjnik, przy okazji można użyć do mycia ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.