Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4653 miejsce

W Wólce Kosowskiej handlowano mięsem z psów? Straż Graniczna odkryła 1000 kg mięsa niewiadomego pochodzenia

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2014-11-29 16:16

Podczas kontroli w Wólce Kosowskiej znaleziono tonę mięsa przechowywanego w złych warunkach sanitarnych. Podejrzewa się, że jest tam też psie mięso, które było dostarczane do restauracji i barów orientalnych na terenie Warszawy i okolic.

 / Fot. By YellowLabradorLooking_new.jpg: *derivative work: Djmirko (talk) YellowLabradorLooking.jpg: User:Habj Golden_Retriever_Sammy.jpg: Pharaoh Hound CockPodczas kontroli cudzoziemców zatrudnionych m.in. w sklepach znajdujących w Wólce Kosowskiej k. Warszawy, funkcjonariusze Straży Granicznej natrafili na 1000 kg mięsa niewiadomego pochodzenia przygotowanego do sprzedaży.

Mięso zostało zabezpieczone w celu dokonania badań genetycznych, na podstawie których zostanie potwierdzony gatunek zwierząt, z których pochodziło. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że część tego mięsa, to mięso psów – powiedziała rzeczniczka nadwiślańskiego oddziału SG Dagmara Bielec-Janas TVPInfo.

"W trakcie prowadzonych kontroli funkcjonariuszy zaniepokoił widok mięsa niewiadomego pochodzenia, przygotowanego do regularnej sprzedaży oraz warunki, w jakich było ono przechowywane. Właścicielami sklepów i towaru byli obywatele Wietnamu" - czytamy w komunikacie Straży Granicznej.


Jeśli wyniki badań potwierdzą, że było to psie mięso, Wietnamczykom grozi więzienie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Witam bardzo dobrze Polakom powpuszczali takich karalochow i teraz musza jesc z nimi nawet i psy biedne zwierzaki . Polak jak chce stworzyc warunki pracy dla naszych ludzi to juz na poczatek rzucaja mu pod nogi wielkie klody a tutaj pozwolil nasz szanowny rzad , panoszyc sie takim brudasom .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest pan w błędzie. Materiał został skontrolowany przez "jakieś siły".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziwię się, że jakieś "siły" nie zaingerowały w materiał graficzny tekstu. Narzędzie zbrodni, miejsce kaźni i film bez cenzury... To się nie mieści w głowie... A mówią, że na W24 jest cenzura...

W takich np. Faktach, gdy 29 listopada pokazywali materiał filmowy, to zasłonili rozmyciem obrazu tę psią tuszkę wysypywaną z czarnego worka przed kamerą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.