Facebook Google+ Twitter

W WSG w Bydgoszczy już świątecznie...

W najbliższy wtorek 31 marca w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbędzie się rozwiązanie konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Inwestycje w tradycje - wielkanocne aranżacje - we wtorek prezentacja stołów wielkanocnych. Przewodniczącym jury będzie wykładowca WSG - dr Grzegorz Russak, znawca Kuchni Staropolskiej oraz Kuchni Myśliwskiej, były prezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego.

Na stronie uczelni wypowiada się prodziekan Wydziału Turystyki i Geografii WSG, mgr Dorota Łoboda: - WSG wspiera przedsiębiorczość opartą na idei "INWESTYCJE W TRADYCJE". Stwarzamy okazję do zapoznania społeczności akademickiej WSG i mieszkańców naszego miasta z walorami stanowiącymi naturalne bogactwo regionu.

Swój udział (poza konkursem) zapowiedzieli już artyści ludowi zaprzyjaźnieni z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury, który jest partnerem uczelni. Być może zaprezentują się także Koła Gospodyń Wiejskich, a także - być może - będzie można zobaczyć wyjątkowe prace przygotowane przez uczestników warsztatów terapii zajęciowej - zaproszonych do udziału przez nowy kierunek - Nauki o Rodzinie. Aranżacje z poprzednich lat. / Fot. Materiały prasowe WSG

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.