Facebook Google+ Twitter

W Wyszogrodzie ogłoszono alarm przeciwpowodziowy

We wtorek o godzinie 16 poziom wody przekroczył o 133 cm stan alarmowy. Odczyt na wodowskazie wynosił 633 cm. Woda zaczęła podmywać pierwsze domy. Lodołamaczy, ani obiecanej pomocy wojskowej nikt tam jeszcze nie widział.

Wodowskazy / Fot. Piotr ŻyłaW tym domu mieszka rodzina z ośmiomiesięcznym dzieckiem. / Fot. Piotr ŻyłaWe wtorek o godzinie 16 poziom wody przekroczył o 133 cm stan alarmowy. Odczyt na wodowskazie wynosił 633 cm. Woda zaczęła podmywać pierwsze domy. Lodołamaczy, ani obiecanej pomocy wojskowej nikt tam jeszcze nie widział.

Tak wysoki stan wody ostatnio notowano 10 lat temu, poziom wody przekroczył wtedy 7 metrów, a w udrożnieniu rzeki i skruszeniu lodu pomagali saperzy. W ostatnich dniach czytałem wiele doniesień na temat sytuacji hydrologicznej w naszym kraju. Jeszcze więcej o pomocy przygotowanej przez nasze władze. Dzisiaj mogłem te informacje naocznie zweryfikować...
Z OSTATNIEJ CHWILI!
W dniu dzisiejszym (03.03.2010) poziom wody w Wyszogrodzie przekroczył 7 metrów i w dalszym ciągu rośnie!
Czy naprawdę musi dojść do nieszczęścia, żeby ktoś interweniował? / Fot. Piotr Żyła

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie wiem, gdzie jest nasze wojsko? Kiedyś było wszędzie widać, żołnierzy i jednostki wojskowe, byli jak na zawołanie w każdej potrzebie, a teraz? Teraz to za gardło ściska jak słyszę i widzę, że nasi żołnierze giną na wojnach w Iraku, Afganistanie, Libanie i kilu innych. Też służyłem w wojsku, byliśmy dla narodu i jeździliśmy na poligony, a nie na cudze wojny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.