Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5247 miejsce

W Zabrzu już niedługo targi wędkarstwa, myślistwa "Połowy i Łowy"

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Już 7-9 marca w Hali MOSIR –u w Zabrzu odbędą się XIII MIĘDZYNARODOWE TARGI WĘDKARSTWA, MYŚLISTWA, MILITARIÓW I SURVIVALU POŁOWY I ŁOWY 2014 organizowane przez Markoz-System.

 / Fot. http://www.markoz.plTargi Markoz-System Patronatem Honorowym objął Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw.
Wszystkie imprezy składające się na Targi Marko- System są skierowane dla szeroko pojętej społeczności związanej z wędkarstwem. Ich celem jest ułatwienie firmom związanym z tematem, znalezienie nowych partnerów i kontrahentów handlowych z kraju i zagranicy. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami firm z poszczególnych branż.
Już dziś organizatorzy mogą zapewnić że pojawi się grupa hurtowych odbiorców z Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, i innych krajów dawnego ZSRR oraz Europy Zachodniej. Targowej ekspozycji będą towarzyszyć liczne pokazy, konferencje i wiele innych ciekawych imprez towarzyszących. Dlatego też warto wziąć udział w tym wydarzeniu. Organizatorzy zapraszają do udziału firmy jako wystawców jak i gości targów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.