Facebook Google+ Twitter

W Zakopanem coraz więcej śniegu!

Warstwa świeżego puchu w Zakopanem osiągnęła na razie 10 cm, ale armatki śnieżne i ratraki pełną parą pracują niemal na wszystkich stokach. Spełnią się więc świąteczne marzenia miłośników sportów zimowych.

Miłośnicy białego szaleństwa nareszcie mogą zacząć szusować w Zakopanem, częściowo za sprawą niewielkich opadów śniegu. Fot. PAP/Grzegorz MomotWłaściciele wyciągów przygotowują niemal wszystkie stoki. Niektóre wyciągi działały już dziś. Pozostałe uruchomione zostaną w ten weekend.
– Działa wyciąg krzesełkowy na Polanie Szymoszkowej, dziś było tam sporo ludzi - poinformował “Wiadomości24.pl” dyżurny ratownik Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Maciej Latasz. – Pracuje już także malutki wyciąg pod Nosalem, a orczykowy zostanie uruchomiony jutro. W ten weekend ruszy też wyciąg w Małym Cichym i Kotelnicy Białczańskiej.

Jak się dowiedzieliśmy, ratownicy wznowią jutro poszukiwania turysty, który wczoraj udał się na wycieczkę w rejon Giewontu. Dziś tamten teren bezskutecznie przeszukiwało trzech ludzi TOPR.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Teraz przyszedł czas na 3miasto…niech już śnieg spadnie, chociaż na Święta

Komentarz został ukrytyrozwiń

szkoda ze sniegu nie ma w Krakowie......to będą deszczowe święta....

Komentarz został ukrytyrozwiń

niech pada, niech pada bo w nocy z niedzieli na poniedziałek wybywam do Zakopca...a co do Szymoszkowej, to chłopak mojej siostry złamał tam dzisiaj rękę...ale i tak jeden z fajniejszych stoków, tyle że bardzo drogi (wg Internetu)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.